Be Silky szykuje kosmetyczną rewolucję

Poniedziałek
19.03.2012
W ofercie punktów znajdą się usługi medycyny estetycznej. Inwestycja w salon urody Be Silky zależy od rodzaju wykonywanych zabiegów.
 

- Prowadzimy obecnie rozmowy ze specjalistami z dziedziny medycyny estetycznej. Chcemy wprowadzić tego typu usługi do naszych salonów – deklaruje Marcin Kalitczuk, twórca i współwłaściciel sieci Be Silky. - Na początku zabiegi będą dostępne w macierzystej placówce sieci we Wrocławiu. Z czasem pojawią się również w ofercie franczyzobiorców.

Działająca od ponad półtora roku sieć Be Silky sukcesywnie dopisuje kolejne pozycje do cennika: od oksybrazji (nowoczesnego peelingu wodno-tlenowego), przez kriomezoterapię (nieinwazyjny zabieg odmładzający skórę połączony z terapią zimnem), aż po ostatni przebój rynku kosmetycznego, czyli odmładzanie nanokoloidem platyny, który usuwając aktywny tlen z komórek skóry doprowadza do jej regeneracji. Franczyzodawca jest też dystrybutorem linii specjalistycznych kosmetyków włoskich, japońskich i hiszpańskich.

Aleksandra Skawiniak, Stile Unico

Medycyna estetyczna w pierwszej kolejności pojawi się we własnej placówce sieci Be Silky. Później będzie dostępna również w ofercie franczyzobiorców.

Kwota inwestycji we własny biznes pod szyldem Be Silky waha się w zależności od wachlarza usług, jakim chce dysponować biorca licencji.

- Podstawowy pakiet kosztuje 90 tys. zł i umożliwia pozyskanie urządzeń do fotoepilacji i podstawowych zabiegów odchudzających i odmładzających. Najdroższy moduł, czyli pakiet Platinum, to inwestycja w wysokości 159 tys. zł. Dzięki niemu franczyzobiorca zyskuje pełną ofertę usług, a także zatowarowanie kosmetykami – mówi Marcin Kalitczuk.

Do sieci mogą przystąpić zarówno przedsiębiorcy już prowadzący własne gabinety kosmetyczne, dermatologiczne i medyczne, jak i osoby bez doświadczenia w branży.

- Nasz koncept zapewnia kompleksowe szkolenia techniczne i marketingowe, a także pomoc na każdym etapie współpracy – mówi Kalitczuk.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018