Franczyza za jeden uśmiech

Operator chce w Polsce otworzyć 300 punktów typu corner oraz od 25 do 30 Barów Uśmiechu.
Niedziela
13.05.2012
Paris Smile wchodzi do Polski. Klienci będą mogli wybielić zęby w cornerach, które znajdą się w gabinetach medycyny estetycznej.
 

Francuska marka Paris Smile chce zadbać o uśmiech Polaków. Spółka Kosmina Polska wprowadza na nasz rynek dwa koncepty oferujące wybielanie zębów. Technologie proponowane przez specjalistów znad Sekwany pozwalają w 30 minut zmienić kolor zębów nawet o 9 odcieni i przywrócić im dawną biel.

- Wybielanie jest zabiegiem umożliwiającym rozjaśnienie zębów poprzez usunięcie przebarwień szkliwa i zębiny przy wykorzystaniu reakcji fotochemicznej – mówi Przemysław Ostrowski z Paris Smile.

Spółka ma ofertę franczyzową zarówno dla działających już w branży kosmetycznej przedsiębiorców, jak i dla osób, które dopiero rozważają wejście na rynek. Istniejące już placówki można wzbogacić o tzw. corner, czyli stanowisko do wybielania zębów.

- W takim wypadku jednorazowa opłata licencyjna wyniesie 10 tys. zł netto. Partner musi też zakupić zestawy i sprzęt do wybielania zębów, meble, a także zainwestować w materiały reklamowe. Miesięczna opłata marketingowa wynosi 400 zł, nie pobieramy natomiast opłat od obrotu – mówi Ostrowski. - Ofertę cornerów kierujemy do salonów kosmetycznych, solariów, salonów fryzjerskich, SPA i salonów odnowy biologicznej.

Docelowo operator chce w Polsce otworzyć 300 takich punktów. Przedsiębiorcy zainteresowani rozpoczęciem swojej działalności pod skrzydłami Paris Smile mogą zdecydować się na otwarcie Baru Uśmiechu, czyli pełnego gabinetu estetycznego wybielania zębów. W tym przypadku kwota inwestycji będzie większa i sięgnie 54 tys. zł. Placówek w tym formacie ma powstać ok. 30.

- Naszym franczyzobiorcom zapewniamy wsparcie w postaci regularnych szkoleń z technik sprzedaży oraz produktów – mówi Ostrowski. - Przeprowadzamy też regularne kontrole, mające na celu weryfikację na celu weryfikację prawidłowego stosowania naszej metody wybielania zębów, zasad higieny i warunków cenowych. Sprawdzamy także właściwe wykorzystanie i prezentację narzędzi i materiałów marketingowych udostępnionych partnerom.

(gum)