15.06.2012

Przybywa abonentów i partnerów

Rywalizacja między autoryzowanymi dealerami sprzedającymi usługi Play odbywa się w sposób kontrolowany.

Z usług sieci Play korzysta już ponad 7 milionów Polaków, co daje 14 proc. udziału w rynku Operator telefonii komórkowej jest najczęściej wybierany przez klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. Statystycznie na każde 10 osób przenoszących numer aż 7 z nich wybiera Play. W ciągu 3 lat działalności firma 360 Circus Polska zdobyła ponad 5 proc. udziału w rynku sprzedaży usług post-paid sieci Play.

Placówka Play Circus

Play 360 Circus wspiera działania agentów dostarczając niezbędne narzędzia marketingowe w postaci ulotek, balonów, flag, stoisk reklamowych.

Rywalizacja między autoryzowanymi dealerami sprzedającymi usługi Play odbywa się w sposób kontrolowany.
- Otwarcie nowych placówek uwarunkowane jest liczbą autoryzacji możliwych do uzyskania od operatora sieci Play. Istnieją lokalizacje wskazane przez Play w miejscowościach, gdzie według opinii operatora wciąż istnieje możliwość otwarcia nowych punktów sprzedaży. Liczba Punktów Obsługi Sprzedaży (POS) w danym mieście uzależniona jest od jego wielkości i oceny rentowności punktu - mówi Krzysztof Gryczman, prezes zarządu 360 Circus Polska

Działalność pod logo Play 360 Circus wiąże się z inwestycją w wysokości 20-60 tys. zł. Mniej zapłacą doradcy biznesowi – 10 tys. zł kaucji. Druga opcja oznacza prowadzenie firmy jednoosobowej. Natomiast otwarcie placówki może wymagać zatrudnienia jednego pracownika. Idealny partner sieci do przedsiębiorca ambitny, który wyznacza sobie ambitne cele i oczywiście udaje mu się je osiągnąć.

Obecnie sieć posiada 46 punktów sprzedaży w całym kraju oraz współpracuje z 54 wykwalifikowanymi doradcami biznesowymi w pięciu Biurach Obsługi Biznesu (BOB), które mieszczą się w Rzeszowie, Warszawie, Katowicach, Lublinie oraz Krośnie. W czerwcu planowane jest otwarcie kolejnych czterech punktów, a w drugiej połowie roku trzech.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0