W roli partnerów Whitening Point najlepiej sprawdzą się osoby prowadzące działalność w branży beauty.
Środa
22.10.2014
Klienci Whitening Point mogą wybielić zęby już po 3 tygodniach od wykonania poprzedniego zabiegu.
 

Pod szyldem Whitening Point działa 6 punktów partnerskich i 12 franczyzowych specjalizujących się w wybielaniu zębów. Placówki świadczące wyłącznie tę usługę działają w formacie franczyzowym i sprawdzają się w miastach powyżej 50-60 tys. mieszkańców.
- Potencjał w tych miastach jest wyższy nie tylko ze względu na przewagę liczebną samego miasta, ale również na mozliwość dotarcia do mieszkańców z mniejszych miast i miejscowości ościennych, którzy często odwiedzają większe ośrodki. Nie bez znaczenia z punktu wodzenia prowadzenia biznesu jest możliwość swobodnego zaparkowania auta o każdej porze dnia, szybkiego dojazdu komunikacją miejską, a także położenie w ciągach handlowych lub pasażach - wyjaśnia Martyna Królikowska, menedżer ds. ekspansji sieci.

Z kolei placówki partnerskie są dobrym rozwiązaniem w miejscowościach od 30 tys. mieszkańców, gdzie mogą funkcjonować w salonach kosmetycznych, SPA lub ośrodkach odnowy biologicznej. Przedsiębiorca wprowadzając do swojej oferty zabiegi wybielania zębów uatrakcyjnia zakres oferowanych usług. Kolejne otwarcia Whitening Point planowane są w Toruniu, Kudowie Zdroju i Sosnowcu.
- Korzystamy z innowacyjnych amerykańskich preparatów do wybielania zębów oraz starannie dobranych lamp LED, dzięki czemu metoda Whitening Point jest bezpieczna - nie ma zagrożenia uszkodzenia szkliwa czy podrażnień dziąseł przy częstych zabiegach, tj. w odstępach 3-tygodniowych. Zwracamy jednak uwagę, iż zęby wybielamy do naturalnego koloru naszych zębów. Jeśli więc po serii trzech zabiegów, które można wykonać podczas jednej wizyty (3 x 20 minut naświetlania), otrzymamy pierwotny kolor szkliwa. Powinien on utrzymać się przez 6 do 12 miesięcy - mówi Martyna Królikowska.

Utrzymywanie efektów wybielania zębów zależy w dużej mierze od ścisłego przestrzegania zaleceń pozabiegowych opracowanych dla systemu Whitening Point, w tym  stosowania specjalistycznych preparatów do podtrzymywania efektu wybielania, umiejętnej pielęgnacji jamy ustnej i stylu życia.
- To, co nas wyróżnia to strategia sprzedaży, która nie opiera się na pojedynczych zabiegach wybielania zębów, a zaproszeniu klientów do systematycznego udziału w programie Whitening Point. Koszt pierwszego zabiegu zaczyna się już od 149 zł. Zadowolony klient jest najlepszą formą reklamy naszego systemu - zapewnia menedżer ds. ekspansji sieci. (dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

marlenKa, to w takim razie na pewno przyda Ci się kurs przedłużania rzęs. Ja sobie wykupiłam szkolenie w firmie Beauty Lashes i dzięki temu mam więcej klientek w...

95 wypowiedzi
ostatnia 19.06.2018
Otwieramy klub crossfit

Crossfit zdecydowanie w ostatnich latach zyskał na dużej popularności, myśle, że jest to dobry pomysł na biznes. __________________ http://ktosiek.pl

2 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Otwieramy klub crossfit

Według mnie to bardzo dobry pomysł. W tym momencie bycie "fit" jest modne. Fajne lokalizacje lokalów użytkowych mają oni http://pcg.pl/lokale-uzytkowe-biura/ należy...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Klub fitness: Wysportowany zysk

Kurs na instruktora fitness jest bardzo ważny w tej branży. Fajną ofertę ma szkoła Green Way https://szkolenia-gw.pl/oferta/kurs_instruktora_fitness

31 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Moja żona prowadzi salon i jest bardzo zadowolona, w życiu by nie zamieniła tego na biuro. Jakbyście szukali gdzie szkolić załogę salonu to zdecydowanie dobre miejsce...

18 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Gabinet kosmetyczny

Dokładnie ilość tego typu punktów jest spora, dlatego nie tylko rywalizuje się o klienta jakością usług, ale też dostępnością - wiadomo, ze jak ktoś ma czekać na...

95 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

95 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018