abc

Logo abc
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sieć Sklepów abc to największa sieć niezależnych sklepów spożywczych w Polsce. Zrzeszamy 8500 sklepów. Nasza popularność wśród franczyzobiorców wynika z partnerskiej współpracy opartej na założeniu, że to właściciel najlepiej zna potrzeby lokalnego rynku, dlatego sam decyduje o doborze asortymentu i poziomie cen.

Jednostki franczyzowe

8500

Zdjęcie punktu systemu
Witryna sklepu abc
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Będąc w sieci właściciel otrzymuje atrakcyjne rabaty na zakupy w hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Oprócz tego, zyskuje atrakcyjną wizualizację zewnętrzną sklepu, wsparcie marketingowe (ulotki promocyjne, plakaty, konkursy konsumenckie oraz dla właścicieli sklepów), szkolenia i specjalnie wynegocjowaną ofertę na usługi dodatkowe: energię elektryczną, gaz, opał, deratyzację, muzykę w sklepie, samochody dostawcze i osobowe, oraz moduły convenience: piec do wypieku pieczywa, moduł hot-dog, zupomat, kawomat, regał na warzywa i owoce.

Przewidywana suma inwestycji

0 zł

Informacje o franczyzodawcy
Eurocash SA
ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki
(61) 333 22 20
(61) 658 30 14
abc@sklepyabc.pl
www.sklepyabc.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Hanna Adryan

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.