abc

Logo abc
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sieć Sklepów abc zapewnia wsparcie marketingowe (ulotki promocyjne, plakaty, konkursy dla właścicieli sklepów abc oraz dla konsumentów), spójną wizualizację – sklepy abc są malowane na żółto i posiadają charakterystycznie podświetlone kasetony abc, które odróżniają je od konkurentów.

Sklepy zrzeszone w sieci otrzymują konkurencyjne rabaty i wyłączne promocje. Mogą także liczyć na wsparcie prowadzonego biznesu przez menadżera zarządzającego Dyskontem Cash & Carry Eurocash. Jednak, sklepy abc nadal w pełni zachowują swoją niezależność (swoboda w wyborze dostawców, asortymentu oraz cen sprzedaży). Taka strategia opiera się na założeniu, że to właściciel najlepiej zna potrzeby lokalnego rynku. Podsumowując, abc zapewnia korzyści z bycia w dużej sieci (reklama, promocje, dobre ceny) zachowując niezależność właściciela. Jest to odpowiedź na coraz bardziej konkurencyjny rynek.

Jednostki franczyzowe

8000

Zdjęcie punktu systemu
Witryna sklepu abc
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Atrakcyjne rabaty w hurtowniach Eurocash Cash&Carry, ulotki promocyjne, plakaty, konkursy dla właścicieli sklepów abc oraz dla konsumentów.

Przewidywana suma inwestycji

0 zł

Informacje o franczyzodawcy
Eurocash SA
ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki
(61) 658 33 83
(61) 658 30 14
abc@sklepyabc.pl
www.sklepyabc.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Hanna Adryan

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.