01.11.2008

Ani Mru Mru o kasie

- Jeżeli w ciągu 30 sekund publiczność nie zacznie się śmiać, to można powiedzieć, że mamy problem - o kabaretowym biznesie mówią Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldek Wilkołek, członkowie Kabaretu Ani Mru Mru.

Czy da się wyżyć z kabaretu?
Marcin: Podejrzanie łatwo... Zakładając kabaret i startując z programem, traktowaliśmy to głównie jako zabawę.

Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldek Wilkołek, członkowie Kabaretu Ani Mru Mru

Podobno na eliminacje do przeglądu kabaretów PAKA 2000 nie pojechaliście, bo program był niedopracowany, a Marcin wyjechał do Włoch na... narty.
Marcin: Na początku tak było. Po prostu traktowaliśmy to jako hobby, jako swoją pasję. Jednak po niedługim czasie okazało się, że można z tego utrzymać siebie, a na dodatek swoje rodziny. A potem już zabrakło czasu na dotychczasową pracę zawodową.

Obawiacie się, że kiedyś wasza pięć minut się skończy? Macie jakieś alternatywy na przyszłość?
Marcin: Wolę się skupić całym umysłem i ciałem na obecnym zajęciu. Chciałbym cały czas bawić się w kabaret i rozśmieszać publiczność.
Waldek: Podobnie jak ja. Ja nic innego w życiu nie potrafię robić.
Michał: A ja otworzę myjkę samochodową ręczną. Ograniczę zatrudnienie, bo przecież od początku trzeba ciąć koszty.
Waldek: No to ja chciałbym zostać właścicielem sanatorium albo dystrybutorem jakiejś firmy farmaceutycznej i sprzedawać leki poprawiające samopoczucie.
Marcin: Jak skończę z kabaretem to zostanę striptizerem, bo tam trzeba dużo mniej kostiumów i będą miał karnet na siłownię i solarium.

Fragment wywiadu opublikowanego w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING nr 11/2008

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

PRENUMERATA miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING

 
Prenumerata Własny Biznes

Zamawiając roczną prenumeratę otrzymujesz niższą cenę niż w kiosku. Prenumerata kosztuje tylko 39 zł i obejmuje 12 wydań miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING. Magazyn jest wysyłany co miesiąc pierwszego dnia sprzedaży prosto do Twojego domu, a przesyłka nic Cię nie kosztuje.

Więcej informacji

Cena netto
36.11 zł
VAT
2.89 zł
Cena brutto
39.00 zł