Osoba, która chciałaby rozpocząć działalność pod marką Twójrobot.pl, powinna dysponować 25-35 tys. zł na inwestycję.
Poniedziałek
27.02.2017
Franczyzodawca TwójRobot.pl zamierza otworzyć 60 placówek w Polsce i za granicą do 2018 roku.
 

Firma TwójRobot.pl zajmuje się edukacją dzieci z zakresu programowania i budowania robotów. Program edukacyjny ma na celu rozwój logicznego myślenia, podstaw algorytmów oraz pracy z nowymi technologiami. W ramach działalności organizuje kursy roczne, zajęcia pozalekcyjne, półkolonie podczas wakacji i ferii, a także urodziny i imprezy naukowe.

TwójRobot.pl jako pierwszy w Polsce uruchomił kursy na zestawach Lego Mindstorms NXT. Zaś od 2012 roku firma rozwija sieć franczyzową i obecnie prowadzi zajęcia w ponad 80 lokalizacjach. Poziom zajęć i jakość prowadzonych warsztatów został doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i określony jako Miejsce Odkrywania Talentów.

Osoba, która chciałaby rozpocząć działalność pod marką Twójrobot.pl, powinna dysponować 25-35 tys. zł na inwestycję. – Nowym franczyzobiorcom polecamy wynajem sal w placówkach oświatowych, ponieważ to zmniejsza koszty początkowe i pozwala skupić się na budowaniu bazy klientów. Zalecamy otwarcie własnego lokalu po około 1-2 latach działania – mówi Monika Kirol, prezes zarządu TwójRobot.pl.

Opłata wstępna, jak i opłaty bieżące uzależnione są od wielkości miasta, w którym ma działać potencjalny franczyzobiorca. Opłata wstępna licencyjna zaczyna się od 6 tys. zł natomiast opłata bieżąca od 300 zł miesięcznie.

Zwrot z inwestycji zależny jest od momentu rozpoczęcia działalności. Placówki, które rozpoczynają z nami współpracę przed wakacjami lub rokiem szkolnym mogą liczyć, że osiągną go już nawet po sześciu miesiącach działalności – mówi Monika Kirol.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018