Quiosque zaczyna wiosnę

Oferta marki Quiosque jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami.
Czwartek
09.03.2017
Marka otwiera kolejne salony i wprowadza nowe kolekcje. Będą duże zmiany w ofercie?
 

Polski franczyzodawca miał intensywną końcówkę ubiegłego roku – w grudniu sieć Quiosque powiększyła się o cztery sklepy. Mimo tego nie zwalnia tempa. Pod koniec lutego uruchomił kolejny sklep, tym razem własną placówkę w centrum handlowym Auchan w Białymstoku. Lokal zajmuje powierzchnię 100 m2 i jest trzecim salonem marki w mieście.
Białystok to miejsce z ogromnym potencjałem dla Quiosque. Wyniki sprzedaży w naszych pozostałych dwóch salonach, wskazują, że jest coraz większe zainteresowanie naszą marką. – mówi Aleksandra Posiadła, menedżer ds. ekspansji Quiosque. Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku sieć ma powiększyć się łącznie o 18 sklepów.

Franczyzodawca już szykuje się do nadchodzącego okresu wiosenno-letniego. Na półki sklepowe trafia właśnie nowa, sezonowa kolekcja. Jak zapowiadają projektanci, jej znakiem rozpoznawczym jest duża różnorodność – od zestawów na elegancie przyjęcia, po sportowe modele idealne na spacer po lesie. Twórcy proponują zarówno minimalistyczne formy i geometryczne nadruki, jak i romantyczne, kobiece akcenty. W nowej kolekcji dostępne będą zarówno propozycje do biura, ubrania przydatne podczas wakacyjnych wojaży, jak i odzież pasująca do letnich uroczystości – ślubów, komunii i chrzcin. W linii Active znajdą się też ubrania idealne na spacer z psem, jogging czy nordic walking.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque, należy dysponować lokalem powierzchni 100-130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji, w zależności od stanu lokalu, sięga od 1,5 tys. zł do 2,5 tys. zł na jeden metr kwadratowy netto. Franczyzobiorca nie ponosi wydatków na zatowarowania, bo franczyza Quiosque działa w modelu depozytowym – towar pozostaje własnością dawcy licencji, a partner zarabia na prowizji od sprzedaży.
Szczegóły dotyczące oferty i zasad współpracy z naszymi partnerami omawiamy podczas indywidualnych rozmów. Każdy salon ma swoją specyfikę i różny potencjał. Ma na to wpływ wiele czynników, jednym z głównych jest lokalizacja. Zakładając jednak średni czas zwrotu zainwestowanej kwoty, możemy mówić o około dwóch latach. Zdarzają się jednak przypadki, że ten okres jest zdecydowanie krótszy, np. pół roku – mówi Aleksandra Podsiadła.

Pod szyldem Quiosque działają obecnie 134 sklepy. Połowa z nich należy do franczyzobiorców. Franczyzodawca prowadzi też sześć outletów.


POPULARNE NA FORUM

Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Portal znak-zapytania.pl też poruszył ostatnio tematy produkcyjne, sądzę że bez problemu znajdziesz ten felieton. Pozwoli ci to spojrzeć na cały pomysł chłodnym okiem...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Ostatnio widziałam na chec-poznania-swiata.pl artykuł na temat właśnie sklepów odzieżowych, może przeczytanie go da ci odpowiedź na to pytanie. Ale wydaje mi się że...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Skuteczna pomoc drogowa

At last, no more alpaca jokes. Well done! We are very proud of you bouncing balls game , red ball

2 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2018
Sprzedaż ubrań z PRIMARKA w Polsce

I lived in Ireland a couple of years prior Happy Bakrid Wishes. There is likewise PRIMARK just called PENNY'S. I purchased garments at that point and sold them on the Allegro....

10 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018
Produkcja odzieży reklamowej. Warto inwestować?

Such contraptions can be helpful for any exchange fairs or limited time occasions, yet I don't believe that it merits creating a considerable measure. Lots of website now a...

31 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2018