28.11.2002

90 sklepów grupy Muszkieterów

Muszkieterowie otwierają kolejne sklepy Intermarche i Bricomarche

Do Muszkieterów dołączają kolejni przedsiębiorcy, którzy jeszcze na początku grudnia otworzą 3 supermarkety spożywcze Intermarche i 1 supermarket typu „dom i ogród” Bricomarche. Tym samym liczba muszkieterskich punktów sprzedaży w Polsce osiągnie 90 placówek. Nowe sklepy powstaną w Sulechowie (woj. lubuskie), w Grudziądzu (woj. kujawsko – pomorskie), w Ostródzie (woj. warmińsko – mazurskie) oraz w Wejherowie (woj. pomorskie).

Inauguracja pierwszego z kolejnych supermarketów odbędzie się w osiemnastotysięcznym Sulechowie 29 listopada. Powierzchnia tego sklepu wynosi 900 m2, a parking pozwala na przyjęcie 300 zmotoryzowanych klientów. Mieszkańcy Sulechowa będą tu mogli zrobić pierwsze zakupy już 3 grudnia. Sulechowski Intermarche jest 13 sklepem Muszkieterów w województwie lubuskim.

2 grudnia Muszkieterowie przyjmą do swego grona dwa małżeństwa. Tego dnia odbędą się dwie uroczystości inauguracyjne. W Ostródzie powstanie sklep Intermarche o powierzchni 1 300 m2 z parkingiem na 130 samochodów. Natomiast w Grudziądzu, powstanie Bricomarche, który razem z istniejącym już Intermarche stworzy piętnasty już Rynek Muszkieterów. Grudziądzki supermarket będzie miał powierzchnię 1 500 m2, na której znajdzie się 12 tysięcy referencji. Otwarcie dla klientów odbędzie się 3 grudnia. Intermarche w Ostródzie przyjmie pierwszych klientów dzień później – 4 grudnia.

Inauguracja dziewięćdziesiątego sklepu Muszkieterów będzie miała miejsce w Wejherowie 9 grudnia. Mieszkańcy 47 tysięcznego miasta już na drugi dzień będą mogli wybierać spośród 12 tysięcy pozycji asortymentowych na powierzchni 1 300 m2. Ten Intermarche będzie szóstym sklepem Grupy w województwie pomorskim.

Info: Grupa Muszkieterów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Wiśniewski

doradca we franczyzie
Napisz do autora