Envy w katalogu firm

Wtorek
23.09.2003
Firma MSG Polska poszukuje franczyzobiorców do prowadzenia sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi.
 
W lutym tego roku rozpoczęła w Polsce działalność spółka MSG Polska, spółka córka firmy MSG działającej w branży odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. W Polsce firma koncentruje swoją działalność na sprzedaży dwóch własnych marek sportowych, marki sztandarowej Envy i marki promocyjnej Kix7. - Sprzedaż w Polsce jest prowadzona kilkoma równoległymi kanałami dystrybucji, począwszy od sprzedaży w pojedynczych sklepach sportowych, poprzez duże sieci sklepów sportowych, po najbardziej dla nas atrakcyjną sprzedaż we własnych sklepach firmowych i franchisingowych – mówi Zenon Raszyk, Poland Country Manager.

Marka Envy jest marką należącą do kategorii mody sportowej. Celem firmy jest połączenie najnowocześniejszych materiałów technicznych z ciekawym wzornictwem i modną kolorystyką, przy utrzymaniu przystępnej ceny. W przypadku marki Kix7 MSG produkuje sprawdzone wzory z materiałów o nieco niższych parametrach technicznych. Dzięki produkcji odzieży tej marki w dużych ilościach jest w stanie zaproponować niską cenę.

Aby dotrzeć do jak najszerszej grupy docelowej, w sklepach franchisingowych, oprócz marki Envy i Kix7, proponowana będzie również marka Trespass, przeznaczona dla ludzi o bardziej konserwatywnym guście i zasobniejszym portfelu. - Z tego powodu udaje nam się do sklepów franchisingowych przyciągnąć docelową grupę ludzi aktywnych, od 15 roku życia wzwyż, ze specjalnym naciskiem na grupę wiekową od 20 do 40 lat– mówi Zenon Raszyk.

Od potencjalnych franchisobiorców MSG Polska wymaga przede wszystkim kapitału potrzebnego na rozpoczęcie działalności, choć preferowane jest też doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej (niekoniecznie w branży). Potencjalni franczyzobiorcy muszą mieć uregulowaną sytuację finansową i fiskalną. Wszystkim partnerom firma pomaga w wyborze dogodnej lokalizacji i negocjacjach dotyczących warunków najmu nieruchomości. Preferowane są miasta o wielkości powyżej 100.000 tys. mieszkańców na terenie całej Polski.

Kalkulacja inwestycji zależy od wybranej lokalizacji. Aby otworzyć sklep franchisingowy w nowoczesnym centrum handlowym o wielkości około 100 m2 potrzeba w przybliżeniu 150 tys. zł. MSG nie pobiera opłat wstępnych. Miesięczne opłaty franchisingowe są każdorazowo negocjowane. W ramach budżetu reklamowego (przeznaczanego na reklamę lokalną) firma pobiera opłatę w wysokości 3% od obrotu. - Cała koncepcja franchisingowa jest oparta na założeniu: "zarób i daj zarobić", w myśl której oferujemy partnerom franchisingowym niecodzienne warunki finansowe i traktujemy ich nie tylko jako partnerów, ale wręcz jako członków naszej rodziny Envy – mówi Zenon Raszyk.

Info: MSG
Profil kobiety
Joanna Hayder
dziennikarz
/27/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Rodzinny biznes: kłopoty na bank?

You have done such a great work with complete dedication in this site steamwalletgenerator

11 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

Free NCERT Solutions for the class 6, 7, 8, 9, 10, 11 and 12 for the subjects Maths, Science, Hindi, Physics, Chemistry, Biology, English, Social Science (History, Geography,...

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

forum is very good.

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Within the same manner that inbreeding among human populations can boom the frequency of commonly rare genes that cause sicknesses, the selective breeding that created the...

86 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

A Best Essay Services study which dog breeders to avoid. ... The term "Outdoor breeder" is every now and then used to explain dog breeders with little experience or...

86 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Hej, od czego zacząć? Zakładając, że przoedmiot działalności masz ustalony, ja skupiłabym się na formie platności. W dzisiejszych czasach, ludzie chcą płacić...

102 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Assignment help service in usa for the student seeking help. We are provide the assignment help, writing service with the professional academic writer in minimal price.

86 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

assignment help

86 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018