Zastrzyk młodości

Środa
21.03.2001
Klinika Collagena odnawia twarz i duszę kobiet.
 

Portal yoyo zamieścił w serwisie dotyczącym urody artykuł opisujący zabiegi stosowane w klinikach Collageny, tworzacych sieć placówek opartych na zasadach franchisingu między innymi w Polsce.

W gabinetach zabiegowych, pod okiem lekarzy specjalistów i anestezjologów, gdy jest to konieczne, usuwa się zmarszczki, kreski, bruzdy mimiczne - „kurze łapki”, bruzdy nosowo-wargowe, „fałdy skupienia” między brwiami, uzupełnia się blizny, ubytki, ślady po ospie i „dzioby” po trądziku, powiększa się usta.

Ostatnio też Collagena przeprowadza nowatorski w naszym kraju Exoderm Lift - rewolucyjny lifting twarzy w 8 dni. Exoderm to opracowany w 1986 roku przez izraelskiego lekarza, dr Fintsi preparat - maska, która rozpuszcza martwy naskórek. Nad zabiegiem czuwa anestezjolog. Pacjent spędza noc w klinice - w tym czasie nałożona substancja usuwa naskórek. Nałożona nazajutrz i noszona przez siedem kolejnych dni następna maska doprowadza skórę stanu sprzed 15-20 lat. Wszystko trwa tylko 8 dni - tylko tyle trzeba, by zniknęły zmarszczki czy dotkliwe bruzdy i blizny. Tę „cudowną” maskę z 12 składników nałożono w Europie Zachodniej już ponad 20 tysięcy razy. Nie trzeba powtarzać zabiegu - efekt skóry bez zmarszczek jest stały, skóra zaczyna się starzeć od początku. Exoderm to nie tylko sposób na odmłodzenie, to także szansa dla osób młodych, walczących ze szpecącym trądzikiem - plamy i bruzdy po nim skutecznie zatruwają życie. Tylko w przypadku bardzo głębokich, kłutych uszkodzeń skóry jeden zabieg może nie zlikwidować ich w pełni, dla pełnego efektu można go wówczas powtórzyć.

„To nie jest operacja, w ktorej ingeruje się skalpelem, wszystko odbywa się w granicach bezpiecznej medycyny. Nie tniemy, wykorzystujemy naturalne substancje leki, znane medycynie od dawna” - powiedziała pani Kovalick.

Kolejnym zabiegiem jest Botox Lift. Co to takiego? Botox to toksyna botuliny, czyli jad kiełbasiany - w naturalnej postaci jedna z najgroźniejszych trucizn. W rękach lekarzy i specjalistów staje się cudownym lekiem, oddaje to, co zabrał czas. Botox był już wcześniej stosowany w medycynie: m.in. przez neurologów, do dziś jest też wykorzystywany przy leczeniu stwardnienia rozsianego. Okazał się też doskonałym lekiem do walki ze zmarszczkami i bruzdami mimicznymi. Po wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca, za pomocą cienkiej jak włos igły, mięśnie naciągają się jak po liftingu. Nie występuje tu jednak, znamienny dla liftingu efekt widocznego i nienaturalnego naciągnięcia twarzy - ten zabieg „nie zmienia człowieka tylko odmładza” - powiedziała pani Kovalick, „grawitacja układa wszystko naturalnie”.

Botox to jeszcze nie wszystko: by usnąć niektóre bruzdy mimiczne trzeba użyć wypełniaczy. Jeden z nich to stosowany w Collagenie kwas hyalurynowy, który jest składnikiem naszej skóry odpowiedzialnym za jej nawodnienie. Wiadomo - z biegiem czasu wody w skórze ubywa - przy pomocy zastrzyków z kwasu hyalurynowego mamy jej znów odpowiednio dużo. Stosuje się go także w celu powiększenia ust. - może to być zabieg czasowy, na próbę.

Wizyta w klinice Collagena przekonała autorkę artykułu, że można i trzeba ratować swoją urodę i młodość - bezoperacyjnie odwrócić czas i poprawić wygląd, że nie jest to wymysł przewrażliwionych na swoim punkcie histeryczek i przede wszystkim - to żaden luksus. To naturalne.

Więcej: Portal YoYo, 14 marca 2001


PROFIT system
/1/
ZOBACZ WIĘCEJ

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018