Męska poczekalnia na wiosnę

Czwartek
09.03.2006
Springfield ma nowy pomysł na przyciągnięcie potencjalnych klientów. W sklepach odzieżowej marki dla mężczyzn zostanie otwarta Męska Poczekalnia na Wiosnę.
 

Męska Poczekalnia na Wiosnę we wszystkich sklepach Springfield będzie skierowana do panów, którzy chcą w centrum handlowym spędzić czas w męskim towarzystwie i przygotować się na powitanie wiosny - bez obowiązku kupowania czegokolwiek. Dla panów przygotowano specjalny kącik kinowy, gdzie na dużym ekranie telewizora będą wyświetlane filmy, cieszące się sympatią męskich widzów. Panowie będą mogli również pograć w lotki i odpocząć na wygodnej kanapie z męskim magazynem w ręku.

To już druga tego typu akcja w sklepach Springfield, która jest skierowana do panów. Jej celem jest udowodnienie, że sklep z odzieżą może być dla nich przyjaznym miejscem. Poprzednia promocja – Męski Tydzień odbyła się w listopadzie zeszłego roku w czterech sklepach brandowych. Springfield ma w Polsce 6 sklepów w Waszawie, Krakowie i Poznaniu.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.