Vento Milano w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Poniedziałek
25.09.2006
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy sieć odzieżową Vento Milano.
 

Firma Kubex, zarządca sieci Vento Milano poszukuje partnerów, którzy chcą otworzyć sklep z odzieżą tej marki, na terenie Polski w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców.

Koszt inwestycji w przypadku sklepu partnerskiego kształtuje się w granicach 33 tys. zł. W tę kwotę wliczone są koszty zagospodarowania sklepu – 8 tys. zł i pierwszego zatowarowania – 25 tys. zł.

Istnieje również możliwość podjęcia współpracy z firmą Kubex w innej formie, mianowicie urządzenie stoiska partnerskiego, w istniejącym już sklepie wielomarkowym. W tej opcji koszty jakie musi ponieść potencjalny współpracownik kształtują się w granicach 15 tys. zł. Jest to kwota potrzebna na zatowarowanie. W tym systemie franczyzodawca oferuje partnerom nieodpłatnie stojak do ekspozycji kolekcji oraz logo firmy.

Firma powstała w Duseldorfie - istnieje od 1985 roku. Od roku 2000, po wykupieniu przez włoską firmę Milano, działa pod obecnym logo z siedzibą w Mediolanie. Vento Milano jest producentem damskich bluzek oraz kolekcji sportowo-weekendowej dla kobiet w wieku 20-70 lat.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018