Exe Jeans porzuca franczyzę

Środa
03.01.2007
Exe Jeans zrezygnowała z otwierania sklepów franczyzowych w Polsce. Zarząd firmy postanowił, że w naszym kraju będzie zajmował się przede wszystkim sprzedażą hurtową odzieży.
 

Firma Exe Jeans wywodzi się z Czech. W 2004 roku zaczęła rozwijać się na polskim rynku. Początkowo kierowała swoją ofertę do młodzieży w wieku 13-21 lat związanej ze środowiskiem hip-hopowym. Później zaczęła szyć ubrania nie tylko dla ludzi, którzy ubierają się według stylu ściśle związanego z tą subkulturą, ale również dla osób, które po prostu cenią swobodę i komfort.

logo Mini Melts

W Polsce działa obecnie sześć sklepów własnych Exe Jeans oraz cztery franczyzowe. Firma twierdzi, że zrezygnowała z rozwijania sieci franczyzowej, ponieważ istniejące sklepy są nierentowne. Sklepy aktualnie działające pod logo Exe Jeans nie zostaną zamknięte. Dotychczasowym franczyzobiorcom zostaną zaproponowane nowe warunki współpracy, nie oparte jednak już na zasadach franchisingu.

(asmoli)

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018