Ze Wschodu na Górny Śląsk

Środa
18.04.2007
Międzynarodowa sieć SELA otworzyła nowe sklepy z markową odzieżą. Franczyzobiorcy prowadzą je w centrach handlowych Plaza w Rybniku i Sosnowcu.
 

Obecnie działają już cztery sklepy międzynarodowej sieci SELA, w tym trzy franczyzowe – w Lublinie (CH Olimp), Rybniku (CH PLAZA) i Sosnowcu (CH PLAZA). Do otwarcia szykują się kolejni franczyzobiorcy, m.in. w Lublinie (CH Plaza) i w Garwolinie.

SELA rozpoczęła budowę sieci franczyzowej w Polsce w lipcu 2006 roku. Otworzyła wtedy salon firmowy w warszawskiej Reducie. Na świecie działa ponad 550 sklepów w 15 krajach. Większość z nich prowadzą franczyzobiorcy.


Nowy sklep SELA z odzieżą casual w Sosnowcu

Asortyment sklepów SELA obejmuje ubrania dla kobiet i mężczyzn, młodzieży oraz dzieci. Otwarcie sklepu o pow. ok. 150 m2 to dla franczyzobiorcy koszt ok. 150 tys. zł. Inwestycja obejmuje remont i urządzenie lokalu. Wizualizację projektu wyposażenia i oświetlenia wnętrza franczyzobiorca otrzymuje w pakiecie startowym. Ponadto właściciel sklepu otrzymuje wsparcie marketingowe, logistyczne, zatowarowanie na zasadach komisu i szkolenie w salonie firmowym w Warszawie. Sieć nie pobiera żadnych opłat licencyjnych. (kiw)


Kinga Wojciechowska, doradca we frnaczyzie
Kinga Wojciechowska
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018