We franczyzie i w sklepach multibrandowych

Środa
30.05.2007
Rośnie liczba sklepów franczyzowych sieci odzieżowej Diverse.
 

Nowe sklepy Diverse zostały otwarte w Katowicach, Iławie oraz w Chełmie i Lublinie. Do końca 2007 roku firma zamierza uruchomić po kilkanaście sklepów własnych i franczyzowych. Poszukiwani są franczyzobiorcy na terenie całego kraju m.in. w Sieradzu, Raciborzu, Nowym Targu, Malborku, Świdnicy, Jaworznie, Zgierzu i w Żywcu. Kolejnym celem jest umacnianie pozycji marki w sieci sklepów multibrandowych, np. Athlet’s Foot czy Go Sport.

logo Early Stage

Potencjalny franczyzobiorca sieci Diverse musi dysponować lokalem o powierzchni do 80 do 300 m2, usytuowanym w centrum handlowym o dużym przepływie klientów, przy ulicy handlowej lub w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego.

Minimalna kwota inwestycji w sklep wraz z wyposażeniem wynosi 150 tys. zł. Można przyjąć, że na adaptację i wyposażenie każdego m2 lokalu trzeba przeznaczyć ok. 2 tys. zł. Dodatkowo, przyszły biorca powinien dysponować kwotą 16,3 tys. zł, którą przeznaczy na opłatę licencyjną. Przedstawiciele sieci zapewniają, że inwestycja w sklep zwróci się maksymalnie przez dwa lata.
(aw)

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018