07.05.2007

Jeden master - marki dwie

Trwa rekrutacja na masterlicencjobiorcę sieci szkół językowych Direct English. Wyłączna licencja na Polskę obejmuje również markę Linguaphone - system sprzedaży kursów językowych na odległość.

Direct English to sieć szkół języka angielskiego licząca ponad 90 placówek w 20 krajach. Linguaphone to system nauczania języków na odległość dostępny w 15 językach, sprzedawany 7 milionom klientów na całym świecie. Od niedawna Grupa Linguaphone poszukuje masterlicencjobiorcy w Polsce.


Początkowo Grupa Linguaphone dedykowała swoją ofertę szkołom językowym oraz firmom szkoleniowym posiadającym centra edukacyjne na terenie Polski. Obecnie firma kieruje swoją ofertę również do indywidualnych przedsiębiorców. Warunkiem jest znajomość polskiego rynku szkół językowych, dostęp do źródeł finansowania oraz zaangażowanie w budowę sieci w Polsce.

Biznes model Linguaphone sprawdza się jak dotąd znakomicie. W Europie firma rozwija działalność poprzez masterlicencję we Francji, Hiszpanii, Portugalii oraz Grecji. Pod koniec 2006 roku licencje master zostały sprzedane we Włoszech, Egipcie, Turcji, oraz Indiach. Kolejne szkoły powstaną niebawem w Czechach, Rosji, na Ukrainie i Węgrzech, ale też w Kazachstanie, Chile, Argentynie oraz na Tajwanie.
Więcej informacji w katalogu licencji master lub na www.linguaphonegroup.com

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora