06.11.2007

Hip-hop na koszulce

O marce odzieżowej typu streetwear we franczyzie opowiada Dariusz Marzec, dyrektor generalny Tribal Polska.

Do kogo skierowana jest marka odzieżowa Tribal i od kiedy funkcjonuje na polskim rynku?
Firma Tribal Polska, dystrybutor amerykańskiej marki ubraniowej typu streetwear "Tribalgear", działa w Polsce od 2005 roku. Zajmuje się również dystrybucją tej marki na Ukrainie, Białorusi oraz na Słowacji. "Tribalgear" powstała w 1989 roku na zachodnim wybrzeżu USA w San Diego w Kalifornii. Marka najbardziej rozpoznawana jest w środowisku związanym z hiphopem (breakdance, grafitti, muzyka, skatebording) i z rockiem. Jako Tribal Polska wspieramy najlepszych tancerzy breakdance, artystów graffiti, prezenterów hiphopowych oraz duże grono młodych talentów. Organizujemy również największą imprezę breakdance, hiphop i graffiti w Europie Wschodniej pod nazwą Break Session.

Dariusz Marzec, dyrektor generalny Tribal Polska

Jakie Tribal ma plany rozwoju?
Firma rozwija się z roku na rok. Widzimy duże zainteresowanie naszą marką. W przyszłym roku mamy zamiar otworzyć kolejny sklep firmowy. Na dzień dzisiejszy w Polsce mamy 24 partnerów, ale z każdym miesiącem ta liczba się powiększa. Dodatkowo dochodzą sklepy partnerskie na Ukrainie, Białorusi i na Słowacji. W Polsce nasza firma posiada jeden własny sklep, który mieści się we Włocławku.

Na co może liczyć partner Tribal Polska we współpracy?
Po wprowadzeniu naszej marki do sklepu partnera firma zaopatruje go we wszelkiego rodzaju materiały reklamowe i promocyjne. Partner naszej firmy może liczyć na zyski w wysokości 50-60 proc. marży.

Rozmawiał (mdk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0