Portal w nowym wydaniu

Sobota
15.03.2008
Szanowni Internauci! Od marca otrzymujecie nową, udoskonaloną wersję portalu Franchising.pl.
 

Minęło 7 lat od założenia portalu, a przecież co 7 lat wszystko się zmienia. Oczywiście, zostawiliśmy najwyższą jakość informacji, jednak resztę zmieniliśmy albo udoskonaliliśmy. Portal wzbogacił się o bardziej intuicyjną domenę Franchising.pl, łatwiejszą nawigację po katalogu pomysłów na biznes, ma atrakcyjniejszą grafikę oraz uproszczone menu.

Szybkie serwery

W ostatnich 7 latach wprowadzaliśmy regularnie do portalu nowe rozwiązania np. pierwsze targi on-line, czaty i wywiady z franczyzodawcami, teraz przyszedł czas na jeszcze większe zmiany. Część dotyczy sprawności funkcjonowania portalu, a część wygody internautów w serfowaniu po zasobach portalu. Zainstalowaliśmy nowoczesne i wydajniejsze serwery, bowiem blisko milion odsłon strony głównej generuje ruch w internecie, który musi być sprawnie obsłużony bez zbędnego oczekiwania przy komputerze.

Więcej informacji

Portal Franchising.pl jest od początku istnienia liderem w zakresie ilości informacji o franczyzie i współpracy licencyjnej. Zawiera 4.000 artykułów, opisy 250 systemów w katalogu franczyz oraz ponad 10.000 komentarzy na forum. I codziennie publikujemy nowe wiadomości w dziale aktualności. Poprawiliśmy dostępność do całości zasobów portalu poprzez utworzenie przeglądów branżowych oraz dodanie kanałów informacyjnych (tzw. RSS).

Wraz z prezentacją unowocześnionej wersji portalu nasi goście otrzymują do czytania kolejną, zupełnie nową partię tekstów o zakładaniu i prowadzeniu własnego biznesu. Teksty te znajdują się w dziale ABC własnego biznesu. Poszukujący swojej szansy w biznesie mają dzięki portalowi możliwość wyboru: otworzyć własną firmę o nieznanej marce, czy lepiej kupić licencję na biznes znanej marki.

Intuicyjny adres

Czasami internautom pewien kłopot sprawiało wpisywanie całej domeny i wstawianie kropek w odpowiednie miejsce adresu. Dlatego dla wygody odbiorców wprowadziliśmy najbardziej intuicyjną domenę Franchising.pl. Oczywiście, poprzednia domena Franchising.info.pl również będzie funkcjonować i kierować na portal Franchising.pl.

Przejrzysty katalog franczyz

Pozytywnych zmian nie uniknęła największa w internecie baza pomysłów na biznes – dziś już jest to kilkaset szczegółowo opisanych i obfotografowanych systemów. Wszyscy odbiorcy skorzystają na przejrzystszej budowie nowego katalogu franczyz. Pomysły na biznes zostały w nim podzielone na handel i usługi, a te z kolei na branże. Dodatkowe informacje o katalogu (liczba firm z danej branży) są widoczne już z poziomu wejścia na podstronę. Katalog jest teraz dostępny z głównego menu newsowego razem z aktualnościami i księgarnią. Zapraszamy do zakupu miesięcznika i książek o franczyzie. Zakupy w odświeżonej księgarni stały się wyjątkowo łatwe i wygodne.

Gdzie zacząć serfować?

Wizytę na Franchising.pl warto rozpocząć od poznania zasad rządzących biznesem franczyzowym, agencyjnym i partnerskim. Potem można zająć się konkretami: wybrać pomysł na własny biznes i przejść wszystkie etapy podejmowania decyzji o zakupie licencji.

Zainteresowanie internautów szansą na własny biznes rośnie z każdym miesiącem. Największą oglądalność portal notuje w robocze dni tygodnia, co świadczy o tym, że oglądają go ludzie aktywni zawodowo. Portal utrzymuje wysoką liczbę odwiedzin także wieczorem, w okresie największej konkurencji w sieci.

- Bardzo pozytywna zmiana. Portal wygląda nowocześniej, jest też dużo bardziej czytelny i praktyczny w obsłudze. Z punktu widzenia użytkownika doceniam zmianę domeny na Franchising.pl - to ważne, bowiem wygoda i intuicja decydują dziś o powodzeniu w internecie - mówi Jacek Cabaj,wiceprezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Dziękujemy wszystkim internautom, którzy zaangażowali się w zmiany na portalu i pomogli nam swoimi uwagami.

REDAKCJA


Wydawcą portalu Franchising.pl jest firma konsultingowa PROFIT system, która zajmuje się doradztwem w zakresie franczyzy. Spółka jest członkiem SYNCON International Franchise Consultants, międzynarodowej sieci firm specjalizujących się w doradztwie franczyzowym.


POPULARNE NA FORUM

Nie zapomnij o szkoleniach bhp

Co się dzieje w przypadku gdy kursy bhp się nie odbędą? Wydaje mi się, że wtedy kary są bardzo wysokie.

22 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Finansowanie reklamy we franczyzie

Podstawowym źródłem finansowania działań marketingowych we franczyzie są środki pieniężne zebrane z wpłat na wspólny fundusz przeznaczony na ten cel. Jednakże w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy...

407 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

82 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes po stronie dobra

Dollar General company has its origins in Scottsville, Kentucky from James Luther “J.L.” Turner and his son Cal Turner. James Turner’s father died in an accident in 1902...

18 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

nice post. Thanks for sharing such an interesting and witty post with us. Electromagnetic spider repellent

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018