20.03.2008

LogoShop powiększa się o trzy sklepy

Dwie placówki, działające na zasadach franczyzy, otwarto już Międzyzdrojach i Przemyślu. Jeszcze w marcu powstanie kolejny sklep – w Krośnie.

LogoShop rozwija sieć sklepów odzieżowych od 2005 roku. W ciągu pierwszych trzech lat działalności powstało 30 placówek w 6 województwach. Firma otwiera zarówno własne sklepy, jak i działające na zasadach franczyzy. Koncentruje się głównie na lokalizacjach w średnich i dużych miastach. Obecnie sieć obejmuje 33 sklepy w 7 województwach.

- Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się otworzyć swój LogoShop - mówi Marcin Jarzyna, dyrektor handlowy firmy. - Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą przedsiębiorczą osobą. Na start wystarczy 40 tys. zł. Wkrótce otworzymy kolejne sklepy - dodaje.

LogoShop oferuje ubrania typu casual i dodatki pod własnymi 3 markami odzieżowymi: More (dla kobiet), Pipi Club (dla dziewcząt) oraz Trop Division (dla mężczyzn). Klientami firmy są przede wszystkim osoby młode, w wieku 17-35 lat. LogoShop oferuje głównie krótkie serie - po kilka modeli ubrań z danego kroju. Są to kolekcje kreowane przez polskich, młodych projektantów, adresowane są do klientów otwartych na nowe trendy i wzornictwo. Sieć stawia na wygodną odzież, która uszyta jest z odpowiednio dobranych tkanin.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora