LogoShop powiększa się o trzy sklepy

Czwartek
20.03.2008
Dwie placówki, działające na zasadach franczyzy, otwarto już Międzyzdrojach i Przemyślu. Jeszcze w marcu powstanie kolejny sklep – w Krośnie.
 

LogoShop rozwija sieć sklepów odzieżowych od 2005 roku. W ciągu pierwszych trzech lat działalności powstało 30 placówek w 6 województwach. Firma otwiera zarówno własne sklepy, jak i działające na zasadach franczyzy. Koncentruje się głównie na lokalizacjach w średnich i dużych miastach. Obecnie sieć obejmuje 33 sklepy w 7 województwach.

- Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się otworzyć swój LogoShop - mówi Marcin Jarzyna, dyrektor handlowy firmy. - Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą przedsiębiorczą osobą. Na start wystarczy 40 tys. zł. Wkrótce otworzymy kolejne sklepy - dodaje.

LogoShop oferuje ubrania typu casual i dodatki pod własnymi 3 markami odzieżowymi: More (dla kobiet), Pipi Club (dla dziewcząt) oraz Trop Division (dla mężczyzn). Klientami firmy są przede wszystkim osoby młode, w wieku 17-35 lat. LogoShop oferuje głównie krótkie serie - po kilka modeli ubrań z danego kroju. Są to kolekcje kreowane przez polskich, młodych projektantów, adresowane są do klientów otwartych na nowe trendy i wzornictwo. Sieć stawia na wygodną odzież, która uszyta jest z odpowiednio dobranych tkanin.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018