29.04.2008

Coccodrillo po raz trzeci na Podlasiu

Coccodrillo, firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji odzieży i obuwia dla dzieci do 14 roku życia, otworzy sklep w Augustowie.

Będzie to już trzeci punkt handlowy firmy w województwie podlaskim. Otwarcie zaplanowano na 30 kwietnia. W asortymencie punktu znajdą się ubrania z wiosenno-letniej kolekcji Coccodrillo. Większość utrzymana jest w stylu dziennym i sportowym, jednak można znaleźć również elegancką odzież przeznaczoną na specjalne okazje. W sklepie dostępne będą także zabawki, tornistry oraz buty belgijskiego producenta Stabifoot, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Coccodrillo.

Firma powstała na początku lat 90. Obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce.

Coccodrillo posiada obecnie dwa sklepy w województwie podlaskim (w Białymstoku i w Łomży). Firma stara się poszerzać swą działalność. W marcu miały miejsce otwarcia w Olsztynie i Rzeszowie. W kwietniu i maju powstaną nowe punkty handlowe w różnych rejonach Polski, m.in. w Elblągu, Koninie, Nysie, Opolu i Zgorzelcu.

Firma powstała na początku lat 90. Obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce. Produkty marki Coccodrillo dostępne są również w sklepach partnerskich za granicą: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Obecnie z Coccodrillo stale współpracuje około 460 placówek handlowych.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora