Coccodrillo po raz trzeci na Podlasiu

Firma powstała na początku lat 90. Obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce.
Wtorek
29.04.2008
Coccodrillo, firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji odzieży i obuwia dla dzieci do 14 roku życia, otworzy sklep w Augustowie.
 

Będzie to już trzeci punkt handlowy firmy w województwie podlaskim. Otwarcie zaplanowano na 30 kwietnia. W asortymencie punktu znajdą się ubrania z wiosenno-letniej kolekcji Coccodrillo. Większość utrzymana jest w stylu dziennym i sportowym, jednak można znaleźć również elegancką odzież przeznaczoną na specjalne okazje. W sklepie dostępne będą także zabawki, tornistry oraz buty belgijskiego producenta Stabifoot, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Coccodrillo.

Coccodrillo posiada obecnie dwa sklepy w województwie podlaskim (w Białymstoku i w Łomży). Firma stara się poszerzać swą działalność. W marcu miały miejsce otwarcia w Olsztynie i Rzeszowie. W kwietniu i maju powstaną nowe punkty handlowe w różnych rejonach Polski, m.in. w Elblągu, Koninie, Nysie, Opolu i Zgorzelcu.

Firma powstała na początku lat 90. Obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce. Produkty marki Coccodrillo dostępne są również w sklepach partnerskich za granicą: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Obecnie z Coccodrillo stale współpracuje około 460 placówek handlowych.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018