08.10.2008

Nowe Wnętrza Vox

W Poznaniu działa nowy salon z meblami oraz materiałami wykończeniowymi Vox.

Wnętrza Vox – to nowa koncepcja salonu z meblami i artykułami dekoracyjnymi marki Vox oraz drzwiami i podłogami z oferty Składów budowlanych Vox. Po raz pierwszy dwie firmy z grupy kapitałowej Vox prezentują ofertę swoich produktów w jednym miejscu.

W 2008 roku Składy Budowlane Vox obchodzą 15 lat działalności na rynku.

Firma Meble Vox oferuje meble do jadalni, sypialni, salonów, gabinetów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Obecnie w sieci działa 126 salonów na terenie Polski oraz 41 za granicą m.in. w Berlinie, Kijowie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Rydze i Zagrzebiu.

Składy budowlane Vox posiadają w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów potrzebnych zarówno do budowy domu jak i jego wykończenia. W 2008 roku sieć sprzedaży obchodzi 15 lat działalności na rynku. Firma obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy, a także hurtownie.

- Zarówno ten rok jak i lata następne będą kontynuacją naszej strategii marketingowej oraz handlowej, która zakłada rozwój firmy poprzez otwieranie kolejnych punktów sprzedaży w innych rejonach Polski – mówi Anna Struk, prezes Składów budowlanych Vox. - Olbrzymi nacisk położymy również na zwiększenie rozpoznawalności marki w Polsce.

Obecnie firma posiada ponad 60 punktów sprzedaży na terenie całego kraju i stawia na zwiększenie udziału w rynku. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. W 2007 roku Składy budowlane Vox osiągnęły obrót 263 mln zł. Firma zatrudnia około 260 osób.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora