W najbliższych planach CDRL znajdują się również otwarcia następnych sklepów w Wałbrzychu, Ciechanowie oraz Białymstoku.
Poniedziałek
13.10.2008
Spółka CDRL, właściciel dziecięcej marki odzieżowej Coccodrillo, jest coraz bliżej otwarcia setnego salonu.
 

W pierwszych dniach października otwarte zostały dwa punkty sprzedaży – w Turku i Słubicach. Według zapowiedzi współwłaścicieli CDRL – Marka Dworczaka i Tomasza Przybyły - firma chce posiadać do końca 2010 r. aż 180 sklepów. Na dowód tego, 4 października mieszkańcy Ostródy i Leszna byli świadkami następnego podwójnego otwarcia, a spółka zyskała 4 nowe sklepy w 4 dni.

Jeszcze w październiku powstanie sklep Coccodrillo w Nowym Tomyślu przy ulicy Poznańskiej. Kolejne punkty w Gliwicach i w Wałbrzychu będą przyjmować klientów planowo już pod koniec miesiąca.

W najbliższych planach CDRL znajdują się również otwarcia następnych sklepów w Wałbrzychu, Ciechanowie oraz Białymstoku. Jeżeli wszystkie założenia harmonogramu premier dojdą do skutku, już w listopadzie firma będzie mogła świętować z okazji jubileuszowego, 100 butiku z ubrankami Coccodrillo na terenie Polski.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018