12.01.2009

Torebki w sieci

Firma Batycki zamierza rozwijać się poprzez franczyzę.

- Właśnie przygotowujemy się do rozwoju sieci sklepów Batycki poprzez franczyzę. Wiem, że zrobimy to perfekcyjnie. Tu nie może być żadnych uchybień. Nie będziemy się spieszyć, bo pośpiech jest złym doradcą – mówi Bożena Batycka, właścicielka firmy Batycki.

W ofercie firmy Batycki znajdują się dwie linie produktów: kolekcja ekskluzywna – Batycki Amber Collection oraz Leather Collection.

Firma Batycki działa ponad 60 lat, w zeszłym roku obchodziła jubileusz. W 1968 roku ze Lwowa na Wybrzeże przyjechał Tadeusz Batycki (późniejszy teść Bożeny Batyckiej) i otworzył w Gdyni zakład galanterii skórzanej, a przy nim sklep. Miał talent, był solidny, więc jego wyroby zdobyły uznanie klientów. W 1989 roku do firmy dołączyła Bożena Batycka. Firma zmieniła wówczas całkowicie profil i skalę działalności. Zaczęła wytwarzać konfekcję i galanterię skórzaną i sprzedawać ją w całej Polsce. Uruchomionych zostało też kilka firmowych butików.

W ofercie firmy znajdują się dwie linie produktów: kolekcja ekskluzywna – Batycki Amber Collection oraz Leather Collection. Batycki zajmuje się również tworzeniem eleganckiej galanterii skórzanej (m.in. portfeli, portmonetek, wizytowników, etui na pióra, breloczków do kluczy, kosmetyczek).

(smoli)