W ofercie firmy Batycki znajdują się dwie linie produktów: kolekcja ekskluzywna – Batycki Amber Collection oraz Leather Collection.
Poniedziałek
12.01.2009
Firma Batycki zamierza rozwijać się poprzez franczyzę.
 

- Właśnie przygotowujemy się do rozwoju sieci sklepów Batycki poprzez franczyzę. Wiem, że zrobimy to perfekcyjnie. Tu nie może być żadnych uchybień. Nie będziemy się spieszyć, bo pośpiech jest złym doradcą – mówi Bożena Batycka, właścicielka firmy Batycki.

Firma Batycki działa ponad 60 lat, w zeszłym roku obchodziła jubileusz. W 1968 roku ze Lwowa na Wybrzeże przyjechał Tadeusz Batycki (późniejszy teść Bożeny Batyckiej) i otworzył w Gdyni zakład galanterii skórzanej, a przy nim sklep. Miał talent, był solidny, więc jego wyroby zdobyły uznanie klientów. W 1989 roku do firmy dołączyła Bożena Batycka. Firma zmieniła wówczas całkowicie profil i skalę działalności. Zaczęła wytwarzać konfekcję i galanterię skórzaną i sprzedawać ją w całej Polsce. Uruchomionych zostało też kilka firmowych butików.

W ofercie firmy znajdują się dwie linie produktów: kolekcja ekskluzywna – Batycki Amber Collection oraz Leather Collection. Batycki zajmuje się również tworzeniem eleganckiej galanterii skórzanej (m.in. portfeli, portmonetek, wizytowników, etui na pióra, breloczków do kluczy, kosmetyczek).

(smoli)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018