09.04.2009

Popyt na pocztówki przez cały rok

Card Group obniżył koszt inwestycji we franczyzę do kwoty 50 tys. zł.

Dystrybutor kartek okolicznościowych planuje przyznać jeszcze siedem licencji. Obecnie na terenie Polski działa 15 franczyzobiorców. Card Group poszukuje osób zainteresowanych współpracą z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i podkarpackiego.

Obecnie na terenie Polski działa 15 franczyzobiorców Card Group.

- Nie zauważamy w branży objawów kryzysu. Nasze flagowe produkty, czyli kartki okolicznościowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem – mówi Bartosz Jędrachowicz, masterfranczyzobiorca Card Group Polska. - Ostatnio uzupełniliśmy oferowaną gamę produktów o torebki na upominki oraz papier ozdobny.

Minimalna kwota inwestycji w system franczyzowy wynosi 50 tys. zł. Została ona obniżona z dotychczasowych 100 tys. zł, dzięki programowi współfinansowania rozwoju biznesu partnerów franczyzowych Card Group. Sieć oferuje pełną koncepcję prowadzenia własnego biznesu łącznie ze szkoleniem i bieżącym wsparciem operacyjnym. Od franczyzobiorcy wymagany jest samochód, komputer z dostępem do internetu, małe biuro oraz pomieszczenie na kartki i stojaki o powierzchni ok. 10-20 m2. Międzynarodowa sieć Card Group jest już obecna w 37 krajach.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0