25.06.2009

Szkolenia dla biznesmenów i uczniów

Intelektualnie.pl, firma organizująca szkolenia, szuka franczyzobiorców.

Firma prowadzi obecnie kurs szybkiego czytania, szkolenia trenerskie oraz szkolenia z pozyskiwania klientów. Intelektualnie.pl poszukuje franczyzobiorców z miast powyżej 60 tys. mieszkańców, którzy będą prowadzili szkolenia. Przez pierwsze dwa miesiące obowiązywania umowy franczyzowej partner nie ponosi żadnych kosztów. Po upływie tego okresu stała miesięczna opłata wynosi 370 zł. Dodatkowo biorca licencji musi wpłacić kaucję w wysokości 1110 zł, która stanowi trzykrotność opłaty miesięcznej. W zamian partner otrzymuje know-how, regularne szkolenia, wiedzę na temat tego jak zdobywać klientów oraz materiały promocyjne.

Klienci Intelektualnie.pl w trakcie szkolenia

Franczyzobiorcy ze względu na niskie koszty będą zakładać firmy w domach, zaś szkolenia mają odbywać się w wynajętych salach.

- W organizowanych przez franczyzobiorców szkoleniach uczestniczą zarówno uczniowie i studenci, jak również pracownicy firm oraz prezesi – wyjaśnia Marcin Matuszewski, właściciel intelektualnie.pl. - Kursy prowadzone są grupowo i indywidualnie. Koszt szkolenie, w którym bierze udział ok. 20 osób wynosi 370 zł od uczestnika.

Intelektualnie.pl chce, aby przyszła sieć liczyła 120 franczyzobiorców. Firma liczy, że niskie koszty inwestycji oraz zarobki szacowane na 2-6 tys. zł (w zależności od wielkości miasta) przyciągną potencjalnych partnerów.

- Szkolenia to jeden z dynamiczniej rozwijających się rynków – mówi Marcin Matuszewski. Ze względu na natłok informacji szybkie czytanie staje się umiejętnością niezbędną i dlatego wierzę w sukces przedsięwzięcia. Dodatkowo co roku nasza oferta będzie się powiększała o kolejne szkolenia.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0