Franczyza w miejskim piekle

Poniedziałek
29.06.2009
Outlet Polska we wrześniu rozpoczyna budowę partnerskiej sieci sklepów outletowych pod własną marką – City Hell.
 

Sieć partnerskich sklepów outletowych City Hell – to nowy projekt firmy Outlet Polska, który ruszy prawdopodobnie we wrześniu. Pierwszymi zainteresowanymi otwarciem sklepu City Hell są m.in. stali klienci hurtowi, których zaciekawił odmienny rodzaj współpracy.

Przedsiębiorca chętny do współpracy z City Hell może liczyć na wszelką pomoc przy planowaniu przedsięwzięcia: od wyboru lokalu do doboru asortymentu. Outlet Polska oferuje szkolenia w zakresie kształtowania własnej polityki cenowej. W zamian jednak potencjalny partner musi posiadać kapitał inwestycyjny, który pokryje koszty zatowarowania (600 zł-1 tys. zł/m2 sklepu) oraz opłaty licencyjnej w wysokości 1,9 tys. zł brutto.
- Od właścicieli pierwszych pięciu otwartych sklepów nie będziemy pobierać opłaty licencyjnej – zapewnia Adam Bilik, współwłaściciel firmy Outlet Polska. - Nie zamierzamy narzucać wszystkich ustalonych przez nas standardów, chcemy uwzględniać opinie naszych partnerów w procesie kształtowania marki.

Sklepy City Hell będą powstawać w miejscowościach liczących co najmniej 30 tys. mieszkańców. Preferowana powierzchnia lokalu liczy od 80 do 120 m2, minimalna – 35-40 m2 a maksymalna 500 m2, ale właściciele zapewniają, że do każdego przypadku będą podchodzić indywidualnie.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018