Koszule szyte na miarę

Najlepszą lokalizacją dla sklepów Emanuel Berg są centra handlowe.
Czwartek
23.07.2009
Sklepy odzieżowe Emanuel Berg wkroczyły na polski rynek.
 

Międzynarodowa sieć działa już w Japonii, Niemczech, Rosji, Francji i na Węgrzech. Firma posiada w ofercie koszule, bluzki oraz dodatki takie jak: jedwabne krawaty, spinki do mankietów, torby oraz buty. W Polsce Emanuel Berg obecny jest w Warszawie (dwa sklepy własne) i w Gdyni (jeden sklep własny).

- Nie planujemy w Polsce otwierać punktów sprzedaży typu corner – mówi Petra Szychułda, prezes spółki Kent, przedstawiciela Emanuel Berg na Polskę. - Produkty naszej marki są skierowane do wyrafinowanej klienteli, a w cornerach nasze ubrania nie będą wyeksponowane we właściwy sposób.

W Polsce punkt sprzedaży musi liczyć co najmniej 30 m2. Sieć szuka franczyzobiorców w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach. Przewidywana suma inwestycji wynosi minimum 50 tys. euro, ale może być niższa, jeśli franczyzobiorca weźmie meble w leasing.

W każdym z salonów Emanuel Berg można zamówić koszulę szytą na miarę według indywidualnych wymagań klienta. Asystentka bierze miarę, klient natomiast wybiera rodzaj tkaniny, fason koszuli i model kołnierzyka. Koszula na miarę jest gotowa po 4-6 tygodniach.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018