07.08.2009

Innowacyjny Świat Torebek

Firma Świat Torebek wprowadza innowacyjny system zarządzania swoją siecią sprzedaży.

Świat Torebek, to sieć 40 punktów sprzedaży w całej Polsce. Firma jest bezpośrednim importerem galanterii skórzanej z Włoch oraz Francji. Posiada dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne, które pozwala sprawnie kierować całym łańcuchem dostaw i siecią sprzedaży.

Od kilku miesięcy trwa proces wdrażania systemu informatycznego, który pozwoli na skuteczniejsze zarządzanie siecią placówek.
- Pracujemy właśnie nad systemem informatycznym, który ułatwi proces zamawiania i pozwoli nam na bieżąco monitorować poziom zapasów w poszczególnych sklepach - mówi Leszek Góźdź ze Świata Torebek. - System jest dopiero w fazie tworzenia. Przypuszczamy, że do końca roku zostanie wdrożony we wszystkich punktach sprzedaży.

Świat Torebek poszukuje nowych franczyzobiorców w miastach liczących więcej niż 100 tys. mieszkańców. Kwota inwestycji jest ściśle związana z wielkością lokalu i waha się od 25 tys. zł do 45 tys. zł. Opłata wstępna wynosi 2 tys. zł. Firma pomaga potencjalnym franczyzobiorcom w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji.

W ramach pakietu franczyzowego partner otrzymuje prawo do posługiwania się logotypem firmy, pakiet szkoleń pomocnych podczas prowadzenia firmy oraz dostęp do atrakcyjnych cenowo towarów importowanych bezpośrednio przez Świat Torebek.

(mak)