Wójcik Fashion przejmuje Hot Oil

W całej Polsce istnieje obecnie ponad 40 salonów franczyzowych Hot Oil.
Piątek
04.09.2009
Marka odzieży dziecięcej zmienia właściciela.
 

Producent odzieży dziecięcej, firma Wójcik Fashion, jest o krok od zakupu marki Hot Oil. Dotychczasowy właściciel marki, Semax, ogłosił upadłość w marcu tego roku.

- W najbliższych dniach sfinalizujemy umowę zakupu znaku towarowego Hot Oil od firmy Semax – mówi prezes Wójcik Fashion, Ilona Wójcik.- Franczyzobiorcy, których umowy z Semaxem wygasały w ostatnich miesiącach, rozpoczęli współpracę z nami. Jest to więc jedynie zakończenie procesu przejęcia brandu.

Wójcik Fashion kontynuuje rozwój sieci sklepów marki Hot Oil przez franczyzę. W całej Polsce istnieje obecnie ponad 40 salonów franczyzowych tej marki.

- Oprócz marki Hot Oil, oferującej ubrania casualowe, a więc do noszenia na co dzień, w swoim portfelu posiadamy markę Wójcik, która pozycjonuje się w segmencie eleganckiej odzieży dziecięcej – mówi prezes firmy Wójcik Fashion.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.