Outlety pokażą na, co je stać

Adam Bilik, współwłaściciel Outlet Polska, mówi, że codziennie spotyka się z osobami chętnymi do współpracy.
Poniedziałek
28.09.2009
O sytuacji na rynku outletów odzieżowych i jego rozwoju w Polsce opowiada Adam Bilik, współwłaściciel firmy Outlet Polska, zarządzającej marką City Hell.
 

Czy Polacy lubią kupować w outletach?
Każdy człowiek lubi ubierać się w markowe rzeczy dobrej jakości. Jedni bez mrugnięcia okiem wydają na taką odzież duże kwoty, a inni szukają okazji, żeby zdobyć tą jedną wymarzoną markową rzecz. City Hell trafia do obu grup. Bardziej majętnym osobom mówimy: bądź smart - kupuj to samo, ale taniej, bo po co przepłacać. Natomiast klientom z mniej zasobnym portfelem proponujemy okazje cenowe. Zawsze jednak stawiamy na elegancję i ciepłą atmosferę w salonach.

Wydaje się jednak, że rynek outletów w Polsce jest jeszcze słabo rozwinięty. Z czego to wynika?
My startowaliśmy ze sprzedażą hurtową 4 lata temu. Wtedy o outlecie mało kto słyszał, chociaż do dzisiaj zdarzają się klienci którzy nie potrafią wymówić poprawnie tego słowa. Jako lider branży mamy poczucie odpowiedzialności za uświadamianie rynku w kwestiach dotyczących końcówek kolekcji. Patrząc na rozwój outletu za granicą Polskę czeka długa droga. Widać jednak duże postępy, a Outlet Polska ma w tym swój udział.

Jak, według Pana, będzie się rozwijała ta branża?
Z jednej strony widzimy upadające wielkie sieci, w tym konkurencyjne zajmujące się tym samym co my, a z drugiej strony dostrzegamy entuzjazm naszych klientów i potencjalnych franczyzobiorców. Zainteresowanie końcówkami kolekcji odzwierciedlają też nasze wyniki finansowe – od czterech lat odnotowujemy wzrost sprzedaży. Kryzys się kończy i najlepsze czasy przed nami.

Rozmawiała (js)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018