Szczęśliwa siódemka

W skład Vistula Group wchodzi ponad 220 sklepów takich marek jak: Vistula, Wólczanka, Deni Cler i W. Kruk.
Piątek
25.09.2009
Grupa Vistula planuje otwarcia kolejnych sklepów.
 

Zarząd Vistuli stawia na zrównoważony rozwój. Od początku tego roku powstało już 17 sklepów, a w planach jest otwarcie siedmiu kolejnych. W przyszłym roku ma się pojawić 15 nowych placówek.

Nowe sklepy zostaną otwarte w powstających centrach handlowych w Krakowie i Częstochowie. Znajdą się tam sklepy Wólczanki i Vistuli a także salon W. Kruka. Nowy sklep W. Kruka, połączony z salonem firmowym oferującym zegarki Rolex, powstanie też na warszawskim placu Trzech Krzyży. Wszystkie te inwestycje mają zamknąć się w kwocie 3 mln zł i będą w całości sfinansowane ze środków własnych Vistula Group.

- Mamy oczywiście pewne ograniczenia inwestycyjne związane z wielkością naszego zadłużenia i wynikające z porozumienia zawartego z Fortis Bankiem – mówi Grzegorz Plich, wiceprezes Vistuli, - ale mówimy tu o zrównoważonym rozwoju, którego tempo będzie znacznie wolniejsze niż to miało miejsce wcześniej.

W skład Vistula Group wchodzą sklepy z odzieżą męską i damską oraz salony jubilerskie. Pierwsze półrocze spółka zamknęła zyskiem netto w wysokości 1 mln zł i 220 mln zł przychodów. Flagowa marka, Vistula ma 70 sklepów w całej Polsce, Wólczanka - 69 placówek, a Deni Cler - 32. Do Grupy należy także 56 salonów jubilerskich W. Kruk. Na zakup tych ostatnich spółka zaciągnęła w Fortis Banku kredyt, z którego dziś pozostało do spłaty około 250 mln zł.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018