02.10.2009

Nowe punkty w październiku

W Bydgoszczy nowo powstały salon RuckZuck przyjmuje już pierwszych klientów, a w połowie października planowane jest otwarcie placówki w Biłgoraju.

Do sieci RuckZuck należy ponad sto punktów handlowych w całej Polsce. W województwie kujawsko-pomorskim funkcjonowały dotąd cztery punkty RuckZuck, w Inowrocławiu, Brodnicy, Toruniu oraz Bydgoszczy. 10 września br. dołączył do nich kolejny bydgoski sklep. Nowy salon otworzyli właściciele PHUP HDF - Jarosław Wachek i Daniel Pietkiewicz. Na powierzchni 440 m2 eksponowane są tylko materiały oferowane w sprzedaży przez sieć. To już drugi sklep RuckZuck należący do firmy HDF w tym regionie. Od trzech lat właściciele spółki prowadzą salon w Toruniu.

Sklep RuckZuck.

W połowie października do sieci dołączy również salon w Biłgoraju, w województwie lubelskim. Na współpracę zdecydował się właściciel przedsiębiorstwa PSB Fox, Dariusz Nizio. W samodzielnym punkcie znaleźć można m.in. materiały konstrukcyjne, wykończenia wnętrz oraz ceramikę, artykuły sanitarne, elektryczne, chemię budowlaną, stolarkę drzwiową i okienną, a także narzędzia.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora