22.11.2009

Tańczą w kolejnych miastach

Szkoła tańca Lilla House otworzyła nowe ośrodki franczyzowe w Żorach, Inowrocławiu, Wieluniu, Częstochowie oraz Rzeszowie.

- Podpisaliśmy już kolejną, 6. umowę - otwarcie szkoły niebawem - mówi Magdalena Wieczorek z Lilla House. - Na otwarciu placówki w Żorach i Wieluniu pojawiło się tysiąc osób - przerosło to nasze oczekiwania oraz "moce przerobowe szkół". Zajęcia odbywały się nawet przed budynkiem - dodaje.

Obecnie w sieci Lilla House działa 6 szkół tańca.

Centrala pomagała franczyzobiorcom w pozyskaniu oraz przeszkoleniu kadry instruktorskiej. Każda ze szkół to miejsce z własnym designem, jednak nawiązujące do konceptu franczyzodawcy. Lilla House to, jak przekonują przedstawiciele firmy, miejsce przeznaczone dla każdego, kto chce tańczyć - bez względu na wiek. Centrala organizuje warsztaty z zawodowcami. Na zajęciach pojawili się się dotychczas m.in. Gigi Torres, Emy Lee i Thierry Verger.

Obecnie trwają dalsze rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami. Przedstawiciele sieci zapowiadają, że niebawem powstaną kolejne szkoły tańca w kolorze Lilla.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora