Nowe sklepy już w lutym

Placówkę City Hell można znaleźć m.in. w Bytomiu.
Piątek
08.01.2010
Outlet Polska zamierza otworzyć trzy nowe placówki City Hell w Polsce i przymierza się do ekspansji zagranicznej.
 

Outlet Polska to spółka zarządzająca siecią outletów odzieżowych City Hell oraz hurtowniami z końcówkami serii znanych marek odzieżowych. Obecnie w sieci City Hell działa 10 sklepów, w których można znaleźć najbardziej znane światowe marki takie jak: Zara, Mexx, Puma, Lee i wiele innych. Na początku przyszłego miesiąca sieć powiększy się o trzy nowe sklepy zlokalizowane w Świdnicy, Koninie i Tarnowskich Górach.

- Rozwój sieci sklepów City Hell w Polsce, to dopiero początek. W planach mamy także podbój rynków zagranicznych - mówi Adam Bilik, współwłaściciel Outlet Polska. - Podjęliśmy już rozmowy o otwarciu partnerskich hurtowni w Rumunii i na Litwie.

Opłata za przystąpienie do sieci City Hell wynosi 1,9 tys. zł. Po trzech miesiącach współpracy dochodzi opłata na fundusz marketingowy, która jest uzależniona od wielkości salonu. Minimalna wielkość sklepu to 60 m2, optymalne zaś są pomieszczenia mające 80-100 m2.

Aby skutecznie zatowarować sklep City Hell na każdy m2 trzeba wydać ok. 1 tys. zł. Do tego dochodzą koszty mebli i wyposażenia. Partnerzy samodzielnie poszukują lokali, jednak firma posiada aktualne dane dotyczące wszystkich nowych inwestycji w obiekty handlowe w Polsce oraz informacje od deweloperów. Zapewnia również pomoc w negocjowaniu cen i warunków najmu oraz dobraniu odpowiednich programów reklamowych i oszacowaniu ich kosztów.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018