Glazura Królewska w nowym centrum handlowym

Widoczna na zdjęciu "płytkoteka" to model ekspozycji w formie biblioteki, który umożliwia przedstawienie dużej ilości wzorów na stosunkowo niewielkiej powierzchni.
Środa
31.03.2010
Salon łazienek w kompleksie wnętrzarskim Metropol Dom i Wnętrze to trzeci lokal w Warszawie, a 23 w Polsce.
 

W salonie o powierzchni 360 metrów kwadratowych znajduje się tzw. płytkoteka, model ekspozycji w formie biblioteki, który umożliwia przedstawienie dużej ilości wzorów na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Inne udogodnienia tworzą ekspozytory książkowe, boksy, oraz stoły do miksowania wzorów. W specjalnie wydzielonej części salonu znajduje się ekspozycja ekskluzywnych kabin typu walk-in, kabin standardowych oraz ceramika i armatura. Część salonu przystosowano na potrzeby kącika zabawy dla dzieci.

- Technologia wprowadzona przez Glazurę Królewską w salonach łazienek pozwala klientom na zapoznanie się z pełną ofertą punktu za pomocą „wirtualnego magazynu” poprzez dotykowy panel multimedialny, a symulacja komputerowa, która tworzona jest na miejscu, daje możliwość obejrzenia nowej aranżacji swojej łazienki jeszcze przed zakupem produktu – mówi Piotr Sak, specjalista ds. marketingu w Glazurze Królewskiej.

Glazura Królewska jest największym dystrybutorem płytki ceramicznej i materiałów wykończenia wnętrz w południowo-wschodniej Polsce. Początki firmy sięgają 1995 roku. Swoją ofertę handlową sieć opiera w przeważającej części o produkty krajowe, współpracując zarówno z czołowymi producentami takimi jak Opoczno, Paradyż, Nowa Gala, Tubądzin, Cersanit, Polcolorit.

Sprzedaż produktów realizowana jest poprzez odbiorców hurtowych oraz przez sieć salonów firmowych. Glazura Królewska obsługuje również inwestycje budowlane, dostarczając materiały dla hoteli, centr handlowych, szpitali i szkół. Przedsiębiorcy planujący współpracę z siecią muszą dysponować własnym, bądź wynajętym lokalem oraz kwotą ok. 150 tys. zł, z czego 15 tys. zł stanowi opłata franczyzowa.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Biznes na wsi

Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes na wsi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam. Również jestem zainteresowany jak wygląda Współpraca z tą firmą. Pozdrawiam

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaki sklep meblowy?

Ja też mam za sobą kilka epizodów z własnoręczną przeróbką mebli, ale jednak niektóre trzeba kupić albo gotowe albo na zamówienie. Nie wyobrażam sobie, bym mój...

185 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Handel dla rolnika

Pamiętaj, że najważniejsze jest wyposażenie - dobry sprzęt i ciągniki Renault mam już od wielu lat i nie mogę narzekać.

53 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Szkółkarstwo, drzewka, nasiona

Pamiętaj żeby odpowiednio przygotować swój [url=https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html]ciągnik (c-330[/url] polecam ten model), bo musisz być gotowy na różne...

15 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są...

317 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

317 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018