5.10.15 zmienia formę umowy

Franczyzobiorcy 5.10.15 nie dostają już towaru w komis, jak miało to miejsce dotychczas.
Wtorek
13.04.2010
Osoby, z którymi Komex rozwiązał umowy, mogły podjąć współpracę na nowych warunkach.
 

Na początku tego roku Komex, właściciel sieci sklepów z odzieżą dla dzieci, rozwiązał ze swoimi partnerami obowiązujące dotychczas umowy. Franczyzobiorcy mogli zgodzić się na nowe warunki, lub zakończyć współpracę z firmą.

Jak dowiedzieliśmy się niedawno od jednego z franczyzobiorców, nowe warunki współpracy są gorsze, niż te zawarte we wcześniejszych umowach. Potwierdzają to przedstawiciele firmy Komex, która bardzo oszczędnie informuje o wprowadzonych zmianach i ich konsekwencjach dla franczyzobiorców.

- Pod koniec ubiegłego roku, po przeanalizowaniu sytuacji panującej na rynku, nasza firma podjęła decyzję o likwidacji sklepów partnerskich opartych na systemie agencyjnym, w których towar jest własnością franczyzodawcy, i przekształceniu ich w sklepy franczyzowe, gdzie właścicielem towaru jest franczyzobiorca. Proces obecnie jest w trakcie i zgodnie z naszymi przewidywaniami powinien zakończyć się do końca 2010 roku – mówi Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy sieci 5.10.15. – Ponieważ pierwszy kwartał bieżącego roku wskazuje na poprawę sytuacji rynkowej, nasza firma, zgodnie z wcześniejszymi planami, zamierza kontynuować rozwój sklepów własnych oraz sieci partnerskiej opartej na nowej formule.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018