Franczyza w sporcie

Produkty Tehnnix są dostępne w blisko 70 placówkach sieci Okay Multibrand Shops oraz w kilkunastu sklepach partnerskich z odzieżą sportową.
Niedziela
06.06.2010
Przedstawiciele handlowi produktów marki Tehnnix będą pozyskiwać nowych franczyzobiorców na północy kraju.
 

W tej chwili produkty Tehnnix są dostępne w blisko 70 placówkach sieci Okay Multibrand Shops oraz w kilkunastu sklepach partnerskich z odzieżą sportową na terenie całego kraju. Ubrania są sprzedawane na stoiskach, tzw. cornerach, funkcjonujących w obrębie sklepu i właśnie ta forma sprzedaży ma być rozwijana w najbliższym czasie.

- W planach mamy zatrudnienie pięciu przedstawicieli handlowych, którzy swoimi działaniami objęliby obszar całego kraju. W tej chwili nasz przedstawiciel skupi się głównie na pozyskiwaniu klientów franczyzowych w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim – mówi Mariusz Brzyski, odpowiedzialny za rozwój sieci Okay Multibrand Shops oraz marki Technix. - Chcemy też dotrzeć do naszych potencjalnych klientów, którzy będą wypoczywać na wakacjach. Specjalnie z myślą o nich otwieramy punkty sezonowe m.in. w Jastarni, Władysławowie, Giżycku i Mikołajkach.

Firma Tehnnix specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej, której używają osoby uprawiające fitness, aerobic, taniec, czy jogging. Niedawno jej oferta poszerzyła się o produkty odzieżowe skierowane do szerszej grupy odbiorców. Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci powinny prowadzić już swój własny sklep odzieżowy i przygotować w nim od 10 do 30 m2, gdzie prezentowane będą produkty marki Technix. Na otwarcie stoiska trzeba przygotować minimum 10 tys. zł. Firma zapewnia know how, wizualizację, projekt cornera oraz materiały promocyjne.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018