09.07.2010

Coś dla duszy i dla ciała

Sieć odzieżowa Funk N Soul otwiera kolejne sklepy.

- Od początku roku sklepy Funk N Soul powstały w Radomiu, Płocku i Nowym Sączu. W tym miesiącu otwieramy nowe salony w pięciu kolejnych miastach. Nasze ubrania będzie można kupić między innymi w Giżycku, Pile i Chełmie - wymienia Marek Szostak. - Nieustannie pracujemy też nad umacnianiem pozycji marki Funk N Soul na naszym rynku. W ciągu kilku najbliższych lat chcemy powiększyć sieć naszych salonów w Polsce i umocnić naszą pozycję w krajach Europy Środkowo - Wschodniej.

Dzisiaj firma posiada w całej Polsce ponad 110 salonów, w których sprzedawane są wyłącznie produkty z logo Funk N Soul. Produkty tej marki dostępne są również poza granicami kraju. Premiere posiada kilkadziesiąt punktów na terenie Ukrainy, Rosji, Czech i Słowacji. W 2009 roku sieć powiększyła się o 40 sklepów, bieżący rok zapowiada się równie intensywnie.

Właścicielem marki Funk N Soul jest działająca od 1992 roku firma Premiere, zaś sama marka swój debiut na rynku miała w 2006 roku.
- Funk N Soul to miejska marka odzieżowa nacechowana innowacyjnością kreacji, odwagą stylizacji a także wysoką jakością. Nasi projektanci tworzą ubrania w wyrazistym i oryginalnym stylu a ich inspiracją są ulice największych miast całego świata - mówi Marek Szostak, dyrektor strategiczny Funk N Soul.

(mak)