Coś dla duszy i dla ciała

Piątek
09.07.2010
Sieć odzieżowa Funk N Soul otwiera kolejne sklepy.
 

- Od początku roku sklepy Funk N Soul powstały w Radomiu, Płocku i Nowym Sączu. W tym miesiącu otwieramy nowe salony w pięciu kolejnych miastach. Nasze ubrania będzie można kupić między innymi w Giżycku, Pile i Chełmie - wymienia Marek Szostak. - Nieustannie pracujemy też nad umacnianiem pozycji marki Funk N Soul na naszym rynku. W ciągu kilku najbliższych lat chcemy powiększyć sieć naszych salonów w Polsce i umocnić naszą pozycję w krajach Europy Środkowo - Wschodniej.

Dzisiaj firma posiada w całej Polsce ponad 110 salonów, w których sprzedawane są wyłącznie produkty z logo Funk N Soul. Produkty tej marki dostępne są również poza granicami kraju. Premiere posiada kilkadziesiąt punktów na terenie Ukrainy, Rosji, Czech i Słowacji. W 2009 roku sieć powiększyła się o 40 sklepów, bieżący rok zapowiada się równie intensywnie.

Właścicielem marki Funk N Soul jest działająca od 1992 roku firma Premiere, zaś sama marka swój debiut na rynku miała w 2006 roku.
- Funk N Soul to miejska marka odzieżowa nacechowana innowacyjnością kreacji, odwagą stylizacji a także wysoką jakością. Nasi projektanci tworzą ubrania w wyrazistym i oryginalnym stylu a ich inspiracją są ulice największych miast całego świata - mówi Marek Szostak, dyrektor strategiczny Funk N Soul.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.