Firma Organique produkuje naturalne i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała.
Piątek
13.08.2010
Sieć salonów Organique powiększyła się o trzy nowe placówki. Trwają też przygotowania do kolejnych otwarć.
 

Organique liczy 25 sklepów, z których 23 prowadzą franczyzobiorcy. Od początku roku sieć powiększyła się o 3 nowe placówki, najbliższe miesiące mają przynieść dwa kolejne otwarcia.
- W marcu tego roku otworzyliśmy sklep w Łodzi, w czerwcu przyszła kolej na Gdańsk, a nasz najnowszy sklep, który zaczął obsługiwać klientów w lipcu, mieści się w Zielonej Górze - wymienia Marek Bodnar, dyrektor zarządzający sieci Organique. - Kończymy negocjacje z partnerami Rzeszowa i Bydgoszczy, gdzie nowe sklepy powinny pojawić się jeszcze w tym roku. W przyszłym roku sieć ma się powiększyć o dwa sklepy własne we Wrocławiu i Szczecinie.

W tym roku firma obchodzi dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji asortyment Organique powiększył się o nową, naturalną linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy EKO.
- Seria EKO, stworzona na bazie certyfikowanych surowców z nanozłotem, Xeradinem i olejem z hiszpańskiej lawendy, powstała z myślą o troskliwej pielęgnacji skóry dojrzałej oraz jako intensywna kuracja dla skóry odwodnionej, z pierwszymi oznakami starzenia – opowiada Marta Mazgaj, PR manager Organique.

Potencjalny franczyzobiorca Organique powinien dysponować kapitałem od 50 tys. zł do 150 tys. zł. Wysokość inwestycji jest różna w zależności od tego, czy otwierana będzie wyspa handlowa czy sklep w galerii handlowej. Wymagana powierzchnia w pasażach handlowych to ok. 12 m2, lokal handlowy powinien mieć wielkość 20 – 30 m2. Preferowane lokalizacje to galerie handlowe lub ulice handlowe w centrach miast. Opłata wstępna wynosi 6 tys. zł, a opłata marketingowa 2 proc. od obrotu. Inwestycja zwraca się w czasie 12 – 18 miesięcy.

Pierwszym produktem Organique były ręcznie wyrabiane mydła glicerynowe, które do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów firmy. W ofercie firmy można też znaleźć kule, sole i pudry do kąpieli oraz produkty do codziennej pielęgnacji ciała, czyli żele, szampony i balsamy. Kosmetyki Organique były wielokrotnie nagradzane różnymi medalami i wyróżnieniami.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Powiedziała YES

Fajna marka, ma i bardziej klasyczną, i bardziej nowoczesną biżuterię :)

13 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

Golden Rose? Moja żona używa kosmetyków tej firmy. Ma całą kolekcje lakierów od nich

17 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja też tak mówię, ale w głębi duszy już się zastanawiam, co dostanę :D

20 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja bardzo lubię prezent, chociaż zawsze mówię, że nie potrzeba

20 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja wolę inwestować w nieruchomości turystyczne. To jest dobry kierunek na pomnożenie swoich oszczędności. Znalazłem takie o to biuro https://inwestujwgruzji.pl/ i...

70 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Na pewno pasjonaci złota inwestycyjnego działają w http://mennica24.pl, bo miałem przyjemność spotkać ich ludzi na kilku branżowych spotkaniach. Przyznam, że fachowa...

70 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018
Perfumy od D&G

Ciekawych jest cała masa, musisz znaleźć coś dla siebie chociażby po opisach nikt nikt nie zna twojego gustu. Ja Ci polecam sklep BLUESKY Polska - Lakiery hybrydowe może...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018
Perfumy od D&G

Słuchajcie, używacie może perfum tej marki https://perfumy.pl/firm-pol-45-Dolce-Gabbana.html? Jeśli tak to czy możecie mi podsunąć jakiś ciekawy damski zapach? Szukam...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.08.2018