W Polsce działa już 20 Parfum Barów, jedno ze stoisk funkcjonuje w Opolu.
Piątek
20.08.2010
U naszych wschodnich sąsiadów powstają kolejne stoiska Parfum Bar, działa ich tam już dziewięć.
 

Stoiska Parfum Bar mogą działać jako rozszerzenie asortymentu w drogeriach, sklepach odzieżowych, lub kwiaciarniach. Mogą też funkcjonować jako samodzielne stoiska zlokalizowane w centrach handlowych. Obecnie w Polsce działa 20 Parfum Barów, wszystkie to placówki partnerskie. Firma ma swoje stoiska także poza granicami kraju. Najbardziej dynamicznie koncept rozwija się w Rosji, gdzie działa już dziewięć Parfum Barów.

- Powoli zdobywamy Rosję – mówi Grzegorz Mieszkalski, marketing manager Lanwar Cosmetics, firmy rozwijającej koncept Parfum Bar. - W Moskwie działają już cztery Parfum Bary, w Nowosybirsku dwa, a po jednym stoisku mamy w Pietropawłowsku, Tomsku i Ufa. Udało się nam nawet otworzyć stoisko na Kamczatce.

Oprócz standardowych Parfum Barów, firma wprowadziła też wersję mini przeznaczoną dla inwestorów dysponujących ograniczoną powierzchnią. Mini stoiska mogą się znaleźć np. w salonach kosmetycznych, czy gabinetach SPA. Lanwar Cosmetics nieustannie rozbudowuje też sieć standardowych Parfum Barów. Pod koniec lipca ruszyło stoisko w Jastrzębiej Górze, wcześniej były otwarcia w Sopocie i Bydgoszczy.

- Chcielibyśmy, żeby w Polsce działało 100 Parfum Barów i powoli staramy się te założenia wprowadzać w życie. Do końca tego roku sieć powinna liczyć około 30 punktów. W naszych działaniach skupimy się głównie na wschodniej i centralnej części kraju. Zamierzamy też kontynuować rozwój poza granicami kraju, przede wszystkim w Rosji i u naszych wschodnich sąsiadów - mówi Mieszkalski.

Osoba zainteresowana otwarciem własnego Parfum Baru musi dysponować powierzchnią handlową umożliwiającą sprzedaż perfum. Żeby umieścić Parfum Bar w sklepie potrzebne jest ok. 2 m2. Kwota inwestycji w cały system Parfum Bar obejmujący pełne zatowarowanie, stoisko, komputer z oprogramowaniem, szkolenia oraz materiały promocyjne, wynosi ok. 25 tys. zł.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

62 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Srebro jest bardzo opłacalne. Zresztą inwestowanie w każdy kruszec to dobry biznes. Teraz zastanawiam się nad inwestycją w srebrne sztabki...

62 wypowiedzi
ostatnia 07.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Hej, sporo ostatnio myślę o otwarciu sklepu związanego z rękodziełem, a konkretnie scrapbookingiem. Widzę, że ten rodzaj rękodzieła jest coraz bardziej popularny, a...

2 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Mailingiem biznesu nie stworzysz.

41 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Pan od kosmetyków

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Polecam te strony internetowe.

11 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Powiedziała YES

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Jak powiedziała to bracie gratulacje.

10 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018