23.11.2010

Majsterkowicze pojadą do lubuskiego

W połowie listopada uruchomiono supermarket Bricomarché w Strzelcach Krajeńskich.

Tym samym sieć liczy już 72 sklepy w Polsce. Nowy punkt handlowy dla majsterkowiczów i miłośników własnych ogrodów znajduje się niedaleko supermarketu spożywczego Intermarché, tworząc w ten sposób Rynek Muszkieterów. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy Strzelec Krajeńskich mogą robić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Bricomarche w Strzelcach Krajeńskich nocą z zewnątrz

Nowy Bricomarché uruchomiony został w centrum Strzelców Krajeńskich.

- Koncepcja budowania obok siebie supermarketów Bricomarché i Intermarché, a także stacji paliw jest doceniana przez naszych klientów i dlatego w najbliższych latach chcemy ją realizować wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe – mówi Marek Feruga, prezes grupy Muszkieterów.

W Bricomarché na powierzchni 1040 m2 kupujący mają do wyboru około 15 tys. artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych. Muszkieterowie oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów, jak i akcesoria motoryzacyjne.

Sklepy sieci lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach, co pozwala właścicielom poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a przez to dostosować ofertę i politykę cenową do ich możliwości. Współpraca z samorządem pomaga lokalizować kolejne sklepy zgodnie z potrzebami mieszkańców.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora