Ubrania Quadri Foglio sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale również u naszych wschodnich i południowych sąsiadów.
Wtorek
18.01.2011
Quadri Foglio, sieć sklepów z odzieżą dziecięcą, otworzyła kolejne sklepy.
 

W grudniu do sieci dołączyły dwie nowe placówki – salon własny w Gorzowie Wielkopolskim oraz salon franczyzowy w Bochni. Tym samym sieć Quadri Foglio zakończyła ubiegły rok liczbą 55 placówek. Firma zapowiada też kolejne otwarcia.
- Jesteśmy w trakcie rozmów z potencjalnymi partnerami. Przygotowujemy się też do otworzenia nowych salonów firmowych - mówi Marek Smogór, prezes zarządu Thai-Mark, firmy zajmującej się rozwojem sieci Quadri Foglio.

Firma stawia na stabilny rozwój sieci. Priorytetem nie jest dla niej tempo rozwoju, ale jakość otwieranych placówek i dobra współpraca z franczyzobiorcami.
- Naszą strategię rozwoju budujemy na mocnych fundamentach wiedzy zdobywanej przez blisko 15 lat. Dlatego chcemy tworzyć sieć sprzedaży spokojnie, krok po kroku - wyjaśnia Marek Smogór.

Sklepy Quadri Foglio mieszczą się najczęściej w centrach handlowych i przy głównych ulicach miast. Optymalna powierzchnia lokalu to 50-60 m2. Opłata licencyjna wynosi 1 tys. zł za m2 powierzchni sklepu. Thai-Mark pomaga przyszłym franczyzobiorcom w znalezieniu odpowiedniego lokalu. Zapewnia również wyposażenie salonu oraz jego pełne zatowarowanie. Punkt zaczyna być rentowny po dwóch sezonach, a cała inwestycja zwraca się po dwóch latach.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018