Podsumowanie w Brand New Products

W 2010 sieć Brand New Products otworzyła 18 nowych sklepów.
Środa
02.02.2011
W ubiegłym roku firma otworzyła 18 sklepów w Polsce oraz rozpoczęła rozwój za granicą.
 

Wszystkie sklepy, które w ubiegłym roku dołączyły do Brand New Products, sieci outletów z markową odzieżą, prowadzone są przez franczyzobiorców.
- W ciągu minionych 12 miesięcy, sieć odnotowała 12 proc. wzrost obrotów, co jest dobrym rezultatem, zwłaszcza, że branża odzieżowa nadal odczuwa skutki kryzysu. Rośnie też zainteresowanie naszą franczyzą. Obecnie w Polsce funkcjonuje 61 placówek Brand New Products. Zwiększa się również udział sieci w rynkach zagranicznych - mówi Paweł Bryniarski.

W 2011 roku firma chce utrzymać dynamikę rozwoju i otworzyć w Polsce ok. 20 nowych sklepów. Będzie kontynuowała również ekspansję zagraniczną. Dotychczas sieć Brand New Products uruchomiła osiem sklepów w Czechach oraz dwa na Litwie. Jak zapewnia Paweł Bryniarski, wkrótce obie liczby znacząco się zwiększą. Plany na przyszły rok zakładają 10 nowych placówek w Czechach i osiem na Litwie. Firma nie wyklucza również rozwoju w innych krajach.

Brand New Products dba także o rozwój asortymentu swoich butików pozyskując do współpracy zagraniczne firmy odzieżowe. W 2010 roku sieć podpisała umowę dotyczącą dystrybucji towarów z firmą VF Wrangler oraz BGM Corporation, (producentem pasków skórzanych m.in. takich marek jak Tom Tailor i Gin Tonic).

- Kontrakt z VF Wrangler przyznaje Brand New Products prawo wyłącznej sprzedaży końcówek kolekcji zagranicznego producenta na terenie Polski. Firma będzie korzystać z pośrednictwa Brand New Products tam gdzie nie ma swoich własnych sklepów - mówi Paweł Bryniarski.

Oprócz produktów należących do VF Wrangler i BGM Corporation sklepy BNP oferują towar Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Mustang, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto oraz Fila. Ceny w sklepach BNP kształtują się na poziomie od 30 do nawet 70 proc. w stosunku do produktów oferowanych w standardowych sklepach.

Koszt inwestycji w sklep franczyzowy Brand New Products wynosi od 31 tys. zł. na 20 m2.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

17 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Sprzedaż ubrań z PRIMARKA w Polsce

It’s really awesome. I love it.very interesting and meaningfull post. I got some very important views in your post which are very good and applicable for me. I just wish that...

9 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
wiosenne kurtki damskie

Cześć, właśnie chcę sobie kupić jakąś wiosenną kurtkę, jakie kroje są teraz modne ? co nosicie jeśli chodzi o wiosenne kurtki damskie to co możecie mi polecić ?...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018