Wybierz czas na zarabianie

Stoiska Atlantis mieszczą się w galeriach handlowych i mają powierzchnię 8-12 m2.
Piątek
11.03.2011
Frima Grun, dystrybutor włoskich czapek Atlantis, pozwala swoim partnerom zawiesić działalność na okres wiosenno-letni.
 

Sprzedaż czapek to biznes sezonowy, dlatego firma Grun, dystrybutor czapek Atlantis, daje franczyzobiorcom możliwość prowadzenia działalności wyłącznie w miesiącach jesienno-zimowych, kiedy sprzedaż jest największa.

- Nasz produkt jest bardzo mocno skorelowany z warunkami atmosferycznymi i to głównie one mają wpływ na poziom sprzedaży. Latem trudno jest zarobić wyłącznie na czapkach, dlatego pozwoliliśmy naszym franczyzobiorcom działać tylko w sezonie, maksymalizując tym samym zyski – mówi Paweł Florczyk, menadżer ds. sprzedaży firmy Grun.

Obecnie produkty Atlantis można znaleźć w jednym punkcie firmowym, ponad 150 cornerach i trzech jednostkach franczyzowych. Niedawno firma rozpoczęła proces zmiany wyglądu i kolorystyki swoich stoisk. Pierwszy punkt przygotowany w myśl nowego projektu działa w Galerii Łódzkiej.

- Zmiana wyglądu naszego stoiska przyniosła blisko 25 proc. wzrost obrotów. Teraz będziemy otwierać nasze stoiska wyłącznie w najlepszych centrach handlowych największych polskich miast. W grę wchodzą lokalizacje w: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz Wrocławiu – wyjaśnia Florczyk.

Przyszły franczyzobiorca marki Atlantis musi przygotować się na inwestycję w wysokości ok. 30 tys. zł, opłata wstępna to 1 tys. zł. Firma chce rozwijać swoją sieć w miastach liczących co najmniej 500 tys. mieszkańców. Stoiska mieszczą się w galeriach handlowych i mają powierzchnię 8-12 m2. Franczyzodawca zapewnia know-how, pomoc w skompletowaniu personelu, wsparcie merytoryczne i marketingowe. Franczyzobiorca może liczyć również na pomoc w znalezieniu najlepszej lokalizacji i negocjacji ceny najmu.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018