15.04.2011

Słoneczny Yups!

Nowy sklep młodzieżowej marki został otwarty w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Planeta Mody od 10 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ubrań pod marką Yups! i Świat Bawełny. Obecnie w sieci działa 18 sklepów własnych i 90 franczyzowych. Najnowszy sklep został otwarty w Galerii Słonecznej w Radomiu. Prowadzone są również rozmowy z kolejnymi partnerami z całego kraju zainteresowanymi uruchomieniem sklepów Yups!

Natalia Lesz jest twarzą marki Yups!

Natalia Lesz jest twarzą marki Yups!

W swoich działaniach promocyjnych firma postawiła na wsparcie znanych osób, dlatego twarzą marki Yups! Już od trzech sezonów jest piosenkarka i aktorka Natalia Lesz.

– Podjęcie współpracy ze znaną osobą pozwoliło nam na zwiększenie rozpoznawalności naszej marki. Wiele klientek Yups! utożsamia się z Natalią i chce wyglądać jak ona – mówi Michał Luty, prezes Planety Mody. – Franczyzobiorcy z kolei chętnie korzystają z możliwości organizacji eventów z udziałem piosenkarki. Każdorazowo były to niezapomniane chwile zarówno dla klientów, franczyzobiorców, jak i samej Natalii Lesz.

Własny sklep Yups! Można otworzyć, posiadając co najmniej 50 tys. zł. Planeta Mody pomaga przyszłym franczyzobiorcom w poszukiwaniu najlepszego lokalu w danej miejscowości. Planeta Mody nie pobiera opłat wstępnych ani bieżących. Franczyzobiorca otrzymuje prawo do wykorzystywania logo marek Planety Mody, używania nazw handlowych i know-how. Firma zapewnia jednolitą wizualizację sklepów, wsparcie logistyczne oraz pomoc w organizowaniu działań promocyjno-marketingowych. Partner Planety Mody ma również zagwarantowany pakiet szkoleń.

(mak)