Nowy element graficzny w logo Hot Oil ma zmieniać się w zależności od okoliczności i świąt.
Sobota
18.06.2011
Nowe logo sklepów z ubraniami dla dzieci ma zmieniać się w zależności od okoliczności i świąt. Wzorem dla firmy jest logo najbardziej znanej internetowej wyszukiwarki.
 

Zmiana identyfikacji wizualnej marki Hot Oil to efekt dostosowania firmy do potrzeb jej młodych klientów. Wójcik Fashion, właściciel marki, na nowo zdefiniował grupę docelową i przygotował linię ubrań, która odpowiada potrzebom młodych ludzi w wieku 7-14 lat. Jej uzupełnieniem ma być nowe logo z wpisanym w nie emotikonem nawiązującym do „uśmiechów” wykorzystywanych podczas pisania smsów, czy korzystania z komunikatorów internetowych. Logo ma zmieniać się w zależności od komunikowanych treści, np. na Dzień Dziecka, czy Euro 2012.

- Tego typu podejście do identyfikacji wizualnej jest nowatorskie i rzadko stosowane. Wśród wzorców, które analizowaliśmy jest m.in. logo Google, które przyjmuje różne postaci i formy przy różnych okazjach, świętach, rocznicach. W naszej branży w Polsce, a być może na świecie, jest to unikalne i pionierskie rozwiązanie. Wraz ze zmianą logo w sklepach sieci Hot Oil pojawiły się również nowe przestrzenne witryny – mówi Magdalena Staszczyk, brand manager Wójcik Fashion, właściciela Hot Oil.

Marka Hot Oil istnieje na polskim rynku od 2002 roku, zaś od 2009 jej właścicielem jest firma Wójcik Fashion, która rozwija również sieć sklepów z ubraniami dla najmłodszych Wójcik. Hot Oil to dziś 43 sklepy franczyzowe i partnerskie oraz osiem placówek prowadzonych przez Wójcik Fashion.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018