W Polsce funkcjonuje 15 Parfum Barów, ponad 30 punktów działa w Rosji, firma ma też swoje stoiska w Niemczech i Rumunii.
Piątek
05.08.2011
Stoiska z perfumami cieszą się dużym powodzeniem wśród Rosjan. Teraz firma przygotowuje się do debiutu w kolejnych krajach.
 

Moduł perfumeryjny Parfum Barum umożliwia dobór perfum do osobowości klienta i okazji. Może funkcjonować jako samodzielne stoisko w centrum handlowym lub jako uzupełnienie asortymentu punktów handlowych i usługowych. W Polsce funkcjonuje 15 Parfum Barów, ponad 30 punktów działa w Rosji, firma ma też swoje stoiska w Niemczech i Rumunii. Wszystkie punkty działają na zasadzie franczyzy.

- Nasza sieć bardzo dynamicznie rozwija się w Rosji. Klienci w tym kraju doceniają rozwiązania interaktywne, z których chętnie korzystają również w doborze perfum. Dodatkowo Rosjanie lubią produkty oryginalne, pozwalające się wyróżnić, to również kieruje ich do Parfum Barów - wyjaśnia Grzegorz Mieszkalski, marketing menager w firmie Lanwar Cosmetics zajmującej się rozwojem sieci Parfum Barów. - W najbliższym czasie planujemy ekspansję na kolejne rynki, m.in. do Czech, Słowacji, na Ukrainę oraz do republik nadbałtyckich.

Sieć Parfum Barów w Polsce ma docelowo liczyć 50 placówek, które będą działały w największych miastach. Samodzielne stoiska powstają głównie w centrach handlowych. Punkty, w których Parfum Bar jest uzupełnieniem asortymentu powinny mieć wielu klientów i mieścić się w dobrej lokalizacji.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

63 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018