Monaco w dużych miastach

Monaco Fashion Store to sieć hi-endowych butików, która oferuje suknie galowe, wieczorowe i wizytowe luksusowych marek. Wraz ze wzrostem liczby kobiet w biznesie firma upatruje nowych klientek.
Piątek
09.09.2011
Butiki Monaco Fashion Store będą otwierane w miastach o populacji powyżej 200 tys. mieszkańców.
 

Klientki butików Monaco Fashion Store mogą w nich znaleźć suknie wieczorowe, wizytowe i galowe znanych projektantów. W sklepie sprzedawane są również buty, biżuteria i inne dodatki. Pod logo sieci funkcjonują obecnie cztery butiki: dwa w Warszawie oraz po jednym we Wrocławiu i Piasecznie. Ostatnio sieć nawiązała współpracę z butikami na Litwie, które postanowiły wzbogacić swoją ofertę o suknie z kolekcji Monaco Fashion Store. Firma zamierza także zintensyfikować swój rozwój w Polsce.

- Jesteśmy w trakcie negocjacji z czterema galeriami handlowymi, a w połowie 2012 roku planujemy kolejne otwarcia - zapowiada Marzena Biernacka, właścicielka Monaco Fashion Store. - Zależy nam, aby butiki zlokalizowane były przede wszystkim w dużych miastach, centrach handlowych i strefach o dużym natężeniu ruchu.

Potencjalny franczyzobiorca Monaco Fashion Store powinien posiadać na własność lub mieć wydzierżawiony lokal o powierzchni 30-80 m2. Sklep powinien mieć duże witryny i być przestronny. Za przystąpienie do sieci nie są pobierane żadne opłaty, ale przedsiębiorca musi mieć przygotowany kapitał rzędu 30 tys. zł na przystosowanie placówki oraz środki na jej zatowarowanie.

- Właśnie wprowadzamy najnowszą kolekcję jesień-zima 2011 marek Adrianny Papell i Aidana Mattoxa – dodaje Marzena Biernacka.- Rozwinęliśmy także nasz asortyment o dodatki: biżuterię, buty, torebki i kapelusze. Nowością jest także oferta stylizacji, którą zajmuje się specjalnie do tego wyszkolony personel.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018