04.10.2011

BNP pomaga franczyzobiorcom

Projekt wdrażany przez Brand New Products ma zmaksymalizować obroty outletów odzieżowych.

System Bezpieczeństwa Inwestycyjnego, System Doradztwa Wiedzy Praktycznej, darmowe wyposażenie sklepów w meble oraz refundacja kosztów marketingowych, to najważniejsze punkty programu, który wspiera w biznesie franczyzobiorców Brand New Products.

Sklep Brand New Products.

Franczyzobiorcy BNP mogą liczyć na atrakcyjne warunki zakupu mebli oraz stałą pomoc w prowadzeniu outletu z odzieżą.

Z myślą o swoich partnerach Brand New Products wprowadza System Bezpieczeństwa Inwestycyjnego, który jest nowym elementem polityki zaopatrzenia firmy. Zgodnie z nim firma wprowadza do swoich outletów produkty, które pojawiły się w tradycyjnych sklepach w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

- Interesuje nas nowa i modna odzież. Tylko takie ubrania trafiają do sklepów franczyzowych - mówi Paweł Bryniarski, prezes sieci Brand New Products. - Regularność dostaw zapewniają umowy z europejskimi dystrybutorami końcówek kolekcji, którzy współpracują bezpośrednio z producentami ubrań. Kontrakty uprawniają BNP do sprzedaży m.in. produktów marki Diesel, Puma, Mexx, Adidas, Playboy, Reebok, Wrangler i Mustang.

BNP przygotowało również System Doradztwa Wiedzy Praktycznej, który polega na szkoleniu z zakresu zarządzania placówką franczyzową. Prowadzą je doradcy wewnętrzni, rekrutowani spośród franczyzobiorców BNP z minimum dwuletnim stażem oraz wieloletni pracownicy firmy. Są to ludzie zorientowani w specyfice biznesu oraz branży, znający mechanizmy rynku i potrafiący szybko reagować na nowe trendy. Ze wsparcia doradców można korzystać w trybie doraźnym lub ciągłym, w centrali lub w placówce handlowej.

Z programu wsparcia BNP korzystają również przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają współpracę z siecią. Partnerzy, którzy do końca września zdecydują się otworzyć sklep Brand New Products otrzymują za kwotę 100 zł. kompleksowy zestaw meblowy, warty 10-30 tys. zł. Dzięki temu koszt całej inwestycji w sklep Brand New Products zaczyna się od 27 tys. zł, zamiast 39 tys. zł. przed promocją.

Brand New Products oferuje franczyzobiorcom wsparcie w działaniach marketingowych. Sieć pokrywa 50 proc. wydatków poniesionych przez partnerów na promocję i reklamę sklepów. Nowi franczyzobiorcy ponoszą także jednorazową opłatę licencyjną, w ramach której jest szkolenie z zakresu merchandesingu.

(mk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora